Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi buta ember van, hogy...

Ennyi buta ember van, hogy befogadnak idegen menekülteket?

Figyelt kérdés

Ezzel van tele a face..

Odaadom 3 szobás lakásomat rezsifizetés átvállalásával is menekülteknek..


Nagymamám befogadott 2 család menekültet a házaba, egyik nő lassan szül stb kaját stb gyűjtenek nekik..



Hát ezek hülyék? Mi lesz abból a lakásból? Keresztet vethet rá..

Egy idős nő képes a nyakára költöztetni 8 embert úgy hogy kaját már persze nem tud nekik adni.. rezsit majd mostmár ő fizeti 9 főre?


Stb sorolhatnám miket látok

Elment az emberek esze?

Soha többet nem teszik ki ezeket az embereket..


Mire számítanak, hogy majd összrpakolnak és nemsoká hazamennek?


Kárpátalján nincs is háború, 1000-1200 km oda, ezek az ingyenélés élősködés miatt jönnek, mert ott nyomorban laktak,mostmeg minden ingyen van lesz nekik...és majd még most ezeket is nekünk adófizetőknek kell eltartani?


2022. márc. 6. 09:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
23%
Ja, hát tetted volna idézőjelbe vagy valami, hogy nem a te nagymamád tett ilyet... Fogalmazni azért illene pontosabban.
2022. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
64%
Én nem fogadnék be senkit, de én egy sz@r alak vagyok veled egyetemben. Minden tiszteletem azoké, akik megteszik ezt.
2022. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
41%
Aki ilyeneket befogad, annak elment az esze! Én Ungváron nőttem fel, most Franciaországban élek 18 éve, de a rokonaim ott vannak, ők sem értik, az értelmes emberek nem mennek sehova, csak az aki nincstelen. Őket nem érinti a háború. Amúgy is értük van, a kisebbségekért végre, hogy helyre tegyék ami ott megy mocsok.
2022. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
50%
A vörösiszap katasztrófakor mit tett értünk Ukrajna vagy Kárpátalja?Mennyit utaltak? Hány embert fogadtak be? Na mennyit? Egyet se..
2022. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
46%

34-es..totál irreleváns amit mondasz ne haragudj.

Az egy egyszeri katasztrófa volt. Ez egy háborús helyzet.

De ettől függetlenül még mindig úgy gondolom,hogy felelőtlenség bárkit befogadni.

2022. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
#32 Érezd magad annak, te életed, én nem vagyok az. Támogattam az összes SMAs gyereket pénzzel, támogatok rendszeresen menhelyeket állatvédőket, járok a szemétszedésekre és az illegális hulladéklerakók felszámolására, támogatom a magyar bohócdoktorokat (Lala), járok tavasszal a városban viragot ültetni, a gyerekeknek szóló új játszótérnek ami épült nálunk felajánlottam egy fészekhinta megvételét, csinálok cipősdobozt karácsonykor akár 8-10et, a munkahelyemmel részt veszek a Váltsd valóra egy beteg gyerek álmát programban rendszeresen, régebben Farkas Ricsike beteg gyerek támogatója is voltam, az összes kinőtt gyerekruhát a 2 gyerekem után meg bútorokat stb szegény családoknak adtam itthon, szóval legyél szar alak ha akarsz, de nem kötelező annak lenni :)
2022. márc. 6. 10:47
 37/40 anonim ***** válasza:
49%
Én sem fogadnék be senkit, de elég szomorú, hogy addig már nem jutott el a politikai migráns propaganda, hogy a tudatlanabbjának elmagyarázza, hogy a 10 országon keresztül menekülő, 26 éves szíriai férfi nőt, gyereket hátrahagyva "menekül" és csakis a fejlett nyugatra, vagy egy Ukrán nő a gyerekeivel, állataival megáll az első alkalmas helyen, ez lévén hazánk, Dolgozni! is elmegy, a férje meg otthon harcol. Van különbség, ugye?? Az ilyeneket inkább érdemes befogadni.
2022. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
88%
na, a pulyapénzt adhattad volna a menekülteknek. A kölyköknek vannak szülei, fizessék azok.
2022. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
37es , hát ja, ez így van, ha már kötelező lenne választani, akkor nyilván.
2022. márc. 6. 14:44
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog, hogy vannak olyan emberek akik segítenek a VALÓDI rászorulókon és szállást ajánlanak fel nekik.


Nekem is van egy (jelenleg) üres lakásom ami felújítás alatt van, de én nem merném odaadni egy vadidegennek, pláne úgy, hogy lehet hosszútávra kellene neki.


Abban igazad van, hogy van egy bizonyos népcsoport akinek a vérében van az élősködés és mások átverése, ezeknek ez pont kapóra jön, mert 8 gyerekkel jönnek át a határon és tartják a markukat az ingyen lakásért és kajáért. Ezek fognak disznóólat csinálni a lakásodból és az életben nem tudod őket kilakoltatni.


De ez ugye mindenkinek a magánügye, én a "jobb félni mint megijedni" elvet követem és szeretek előre gondolkodni.

2022. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!