Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus pontban éjfélkor...

A koronavírus pontban éjfélkor elhagyja Magyarországot?

Figyelt kérdés
Holnaptól nem kell maszkot viselni sem boltban,sem buszon,sem vonaton,sem bankban,sem hivatalokban.Ma még viszont igen.De miért?Mert a koronavírus éjfélig még itt lesz velünk?De éjfél után egy perccel már nem?

2022. márc. 6. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Örülök hogy holnaptól nem kell a maszk
Én ezután is hordani fogom a maszkot
Fent maradok éjfélig ebből az alkalomból mintha szilveszter lenne
58 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem tegnaptól,nem mától,holnaptól nem kell csak maszkot hordani.Ma még kizavarnak a boltból ha nincs rajtad maszk holnap már nem.
2022. márc. 6. 10:39
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezután is azért fogom hordani, amiért eddig is, mert ronda vagyok, és így legalább nem néztek rám undorral az emberek. :D De amúgy a védettségi eltörlésének nagyon örülök.
2022. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan még mindig van,aki a bürokratikus határidőkön akad fenn? Ez komoly? Egy 3 éves is tudja, hogy minden intézkedésnek határidőt kell szabni, hogy fel lehessen készülni, mindenki időben tájékozódjon róla, nem lehet azonnal bevezetni, mert ez ahhoz vezetne, hogy a hozzád hasonló értelmi fogyik jelenetet rendeznének a boltba, mert ő aznap meg nem látta a híradót és nem tudja, hogy eltöröltek a maszkhasználatot, ezért kell egy határidő, amíg mindenki fep tud készülni,mindenkihez eljut a hír. Ezt most vasárnapra tűztek ki.
2022. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elképzelem ahogy megyek haza az utolsó vonattal és 23.59-kor mondja a kalauz hogy még 1 percet bírjak ki utána levehetem:D
2022. márc. 6. 10:44
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Putyin kiűzte.
2022. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Örülök neki, de olyan helyen dolgozom, ahol nekem sajna kell hordanom.
2022. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem elhagyja, hanem körülbelül december óta egy tényleg nem veszélyes mutáció terjed és nem az első ország vagyunk, akik feloldják a korlátozásokat.

Ezen kívül jönnek a választások és jön a békemenet. Orbán még a delta esetén is feloldana most mindent és ez az egész totál független a háborútól.

2022. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Ófkórsz. Igaz hogy csak itt a munkahelyen a múltheti teszteléskor lett 13 pozitív a 42-ből. Egyikük már kórházban. De a háborúval most menőbb riogatni.
2022. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Van itthon egy üveg pezsgőm éjfélkor kinyitom.Most,hogy nem lesz kötelező a maszk, rendesen fogok kapni végre levegőt és még spórolok is.Nem kell a kínaiba vennem 100-150 forintért maszkot,nem kell az utcán visszafordulnom hogy jaj,a maszkot otthon hagytam.
2022. márc. 6. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
éjféltől nincs vírus, nem kell félni.. Az elhunytakat, és a még lélegeztetőn lévőket úgysem kérdezi senki.
2022. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!