Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Figyelt kérdés

Most megyek haza épp a második körös interjúmról és ég a fejem,hogy hogy lehetek ilyen égő mindig.

Ausztriában élek és operatív beszerzőnek jelentkeztem. Már az első interjú alatt is bakiztam és most is kellemetlen voltam. Beakadt a kabátom a székbe meg nem tudtam mit mondjak sokszor. 1,5 éve mikor kijöttem dolgozni Ausztriába akkor semennyit nem beszéltem németül. Ezért amit most tudok azt 1,5 év alatt szedtem magamra. Dolgoztam már itt kint beszerzőként de ott csak angolul kellett mert kínai beszállítóink vannak akiknek a német nem fontos…ugye. 🤷🏼‍♀️

A hiányos német nyelvtudásom miatt már alapból magamat teszem alárendelt pozícióba minden interjú alkalmával.

Ide most felvettek úgy néz ki de mégis ég a fejem,hogy milyen kellemetlenül tudok viselkeni egy ilyen szituációban.

Mit lehet ezzel tenni?

Rendszeresen felakadok valahova, elejtek valamit..szóval beégek.

😖

Már rosszul vagyok magamtól esküszöm..

Van erre valami “gyógyszer”?


25/L


2022. márc. 7. 16:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
mert használod azt, hogy "cringe" már ettől kibasztt cikinek gondollak
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi ezt az értelmes választ.
2022. márc. 7. 16:59
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
emellett ez egy olyan probléma amit egy barátnak kéne elmeséni esetleg családtagnak és itt teszed fel a kérdésed idegeneknek. na ez is kibszott "CRINGE". Épits kapcsolatokat.
2022. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor cringe, ha úgy is kezeled. Például nekem ezek az emojik, meg a hisztik ezerszer gázabb, mint az, hogy beakadt a kabátod. Beakadt, kiszedted, meg van oldva. Az pedig, hogy nem tudtad, mit mondj, hát ez van. Tudják, hogy nem az anyanyelved, mégis felvettek, magyarul nekik elég volt ez a szint is.


Itt tényleg szerintem csak akkor van baj, ha nem természetesen kezeled, hanem lenyomsz egy ilyen kálváriát.

2022. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Jó, hogy nem grincs vagy. 🙂🎅❌
2022. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Abban mi kálvária,hogy kiírom egy ilyen oldalra?

Honnan tudjátok,hogy a barátaimnak nem meséltem ezeket el?

Minden alkalommal megbánom,hogy ide kiírom bármit is…esküszöm.

2022. márc. 7. 17:05
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mit?
2022. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mi hogy mit?
2022. márc. 7. 17:07
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is ilyen vagyok. Szerintem önbizalomhiány okozza nálad, az is lehet, hogy már bevonzod, mert így állsz hozzá. Próbálj meg tudatosabb lenni ilyenkor, és ne rágódj ezen, senkit nem érdekel, hogy beakadt a kabátod.
2022. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
#6 Úgy értettem a kálváriát, hogy "ég a fejem", "rosszul vagyok magamtól" stb. Ilyen heves reakciót belőlem ilyenek tiniként váltottak ki, azóta meg nem érdekel már, pedig picit fiatalabb vagyok mint te, ezért tökre meglepett, hogy 25 évesen még így reagál le valaki egy ilyen egyszerű szitut. Ha valamit bénázol, kérj bocsánatot, gyorsan hozd helyre, emberi dolog ez.
2022. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!