Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Figyelt kérdés

Most megyek haza épp a második körös interjúmról és ég a fejem,hogy hogy lehetek ilyen égő mindig.

Ausztriában élek és operatív beszerzőnek jelentkeztem. Már az első interjú alatt is bakiztam és most is kellemetlen voltam. Beakadt a kabátom a székbe meg nem tudtam mit mondjak sokszor. 1,5 éve mikor kijöttem dolgozni Ausztriába akkor semennyit nem beszéltem németül. Ezért amit most tudok azt 1,5 év alatt szedtem magamra. Dolgoztam már itt kint beszerzőként de ott csak angolul kellett mert kínai beszállítóink vannak akiknek a német nem fontos…ugye. 🤷🏼‍♀️

A hiányos német nyelvtudásom miatt már alapból magamat teszem alárendelt pozícióba minden interjú alkalmával.

Ide most felvettek úgy néz ki de mégis ég a fejem,hogy milyen kellemetlenül tudok viselkeni egy ilyen szituációban.

Mit lehet ezzel tenni?

Rendszeresen felakadok valahova, elejtek valamit..szóval beégek.

😖

Már rosszul vagyok magamtól esküszöm..

Van erre valami “gyógyszer”?


25/L


2022. márc. 7. 16:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól függ, te mennyire kezeled a bakis szituációt. Beakad a kabátod, kiakasztod, kész. Mással is előfordul. Idővel magabiztosabb leszel, ne aggódj. Az első külföldi interjúmon csak ültem mint egy hülye, pedig szálloda takarításról lett volna szó, nem agysebészetről, és még beszéltem is a nyelvet. Aztán megembereltem magam és pár év alatt üzletvezetői pozícióig jutottam ahol már válogathattam a munkalehetőségek között. Szóval ne félj, csak bátran mindig. Gondolj arra, ha nem sikerül, valószínűleg úgysem látnak többé 🙂
2022. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
A cringen kívül a kálvária szónak is nézz akkor utána ha már ott vagy.
2022. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Történhetnek balesetek, de nem a világ vége!

Nekem az egyébként a jó drága, hibátlan, szemüvegemből esett ki interjú közben az egyik üveg, mint egy monokli. Na, azt nagyon gáznak éreztem, szánalmasan röhejes helyzet volt, megzavarodtam, nem is vettek fel.

De ennek úgy látszik így kellett történnie, mert nagyjából 3 hónap múlva olvastam, hogy a cég ellen komoly büntetőeljárás indult, nem sokra rá fel is számolták. De ekkor én már egy nagyon jó munkahelyen voltam.:)

2022. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Uhh utolsó..ezt láttam magam előtt ahogy olvastam.

Nagyjából velem is ilyen dolgok történnek minden egyes alkalommal.

Főleg itt kint mert azért igencsak nagy hátrányból indulok nyelv szempontjából. Emiatt próbálok megfelelni a cégeknek nagyon….

2022. márc. 7. 17:14
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

6: " Abban mi kálvária,hogy kiírom egy ilyen oldalra? "


Kálvária: A názáreti Jézus kivégzésének helye az evangéliumok szerint Jeruzsálemben.

2022. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nyomorékokat felveszik én meg sehol nem találtam melót 🙄 15 évesen gondolkodtam így legkésőbb. Nap mint nap történik velem valami kis hülyeség, megoldom, túllendülök rajta és teszem a dolgom tovább.
2022. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Milyen nyomorék?

Mekkora egy büdös senki vagy te.

2022. márc. 7. 20:08
 18/27 A kérdező kommentje:

Miért kell egymással így beszélni?! “Nyomorék”

Nem is ismersz az életben. A szavaknak rohadt nagy ereje van ám.

Gondolom 15 évesen ezt is megtanultad.

2022. márc. 7. 20:09
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyébként gondolom nem véletlenül nem találtál munkát.

Én 1,5 év alatt 3000 Eurót kifizettem hogy németet tanuljak. Beiratkoztam egy osztrák főiskolára és küzdök a saját életemért. Emellett igen, önbizalomhiányom van.

Ez bűn?

Nekem senki nem segít itt kint. Magamnak találok minden munkát. Mert én találok.

2022. márc. 7. 20:12
 20/27 anonim ***** válasza:
17: Ne foglalkozz vele kérdező, troll.
2022. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!