Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Miért vagyok ilyen rohadt cringe?

Figyelt kérdés

Most megyek haza épp a második körös interjúmról és ég a fejem,hogy hogy lehetek ilyen égő mindig.

Ausztriában élek és operatív beszerzőnek jelentkeztem. Már az első interjú alatt is bakiztam és most is kellemetlen voltam. Beakadt a kabátom a székbe meg nem tudtam mit mondjak sokszor. 1,5 éve mikor kijöttem dolgozni Ausztriába akkor semennyit nem beszéltem németül. Ezért amit most tudok azt 1,5 év alatt szedtem magamra. Dolgoztam már itt kint beszerzőként de ott csak angolul kellett mert kínai beszállítóink vannak akiknek a német nem fontos…ugye. 🤷🏼‍♀️

A hiányos német nyelvtudásom miatt már alapból magamat teszem alárendelt pozícióba minden interjú alkalmával.

Ide most felvettek úgy néz ki de mégis ég a fejem,hogy milyen kellemetlenül tudok viselkeni egy ilyen szituációban.

Mit lehet ezzel tenni?

Rendszeresen felakadok valahova, elejtek valamit..szóval beégek.

😖

Már rosszul vagyok magamtól esküszöm..

Van erre valami “gyógyszer”?


25/L


2022. márc. 7. 16:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

Azért nyugodjunk már le, emberek. A kálvária szót használják a hétköznapokban, a saját szegénységi bizonyítványotok #12 és #15, ha nem ismeritek.


Meg mit kell nyomorékozni? Jézusom...

2022. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21: Bocsánat, én voltam a 15-ös kálváriás. De a sértő dolgokat nem én írtam.
2022. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
34%
#21 csak nem erre használják...
2022. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező meg csak sajnáltatja magát, pedig most szerzett állást. Keress egy pasit ha figyelemre vágysz, de ez itt szánalmas.
2022. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Senkinek nem tűnik fel,hogy egy hozzászóló fejezte ki magát úgy,hogy “kálvária amit csinálsz”.

Erre reagáltam.

Az a szánalmas, hogy felnőtt emberként egy darab szóval szerencsétlenkedünk 1 napja.

2022. márc. 8. 09:50
 26/27 anonim ***** válasza:
9%
a szanalmas meg mindig az, hogy idegen embereknek teszel fel ilyen kérdést:DDD
2022. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Krindzs?
2022. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!