Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt eddig a legtöbb...

Mennyi volt eddig a legtöbb pénz, amit meggondolatlanul elköltöttél - akár rövid idő alatt - és utána megbántad?

Figyelt kérdés

Nekem szórakozóhelyen volt eddig a legtöbb, amit egy éjszaka alatt elköltöttem. Körülbelül 20 ezer Ft.

Egy haverom egy siófoki szórakozóhelyen 180 ezret elköltött egy éjszaka alatt! Elképesztő!



2022. márc. 10. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
40 ezer egy szaros bőr dzsekire...kb 50 ezer egy buliba erre-arra...és persze a drogokra szerintem milliós tételek mentem már el (de már nem csinálok ilyeneket).
2022. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hozzájutottam egy számomra nagyobb összeghez. Akkor elköltöttem rubázkodásra kb 80ezret.
2022. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1Milliónyi FT-nak megfelelő Euró-t egy Osztrák ‘nagyobbacska’ Kaszinóban. Hozzáteszem köbö 2 óra alatt..

Akik játszottak már szerencsejákékkal azok tudják hogy beszippantja az embert a gépek és a Roulette.

Nade a lényeg hogy jól szórakoztam, akkor.. utána 2-3 napig bántam aztán annyi. Nameg nyeretem már ennél jóval nagyobb összeget is. De ennél többet egyszerre nem sikerűlt ‘elszórakozni’

2022. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Vettem egy házat, fiatalon, tapasztalatlanul, naivan. Nagyon sokat kellett még rákölteni.
2022. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ruha esetében volt olyan, hogy túl sokat költöttem és megbántam. De szerencsére online rendelés volt, így visszaküldtem.
2022. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten sokat sosem, a nagyobb költéseket mindig nagyon átrágtam.

(Nőként) ruhára viszont elcs.sztem sokszor pénzt, amit végül nem hordtam vagy valamiért nem lett jó, de ezek kb tízezernél soha nem kerültek többe.


Szóval összességében az évek alatt felhalmozódna ezekből egy csúnyább összeg, de szerencsére sosem jegyzem, és nem tudom meg. :D

2022. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Humor Herold ***** válasza:
74%
Mióta önálló lettem és elköltöztem minden hónapban fizetem a számlákat.Hát az elég sok, és mindig megbánom! :)
2022. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mostani lakás felújításom ilyen érzés volt.


Bele toltam már vagy 5 milliót de még mindig kellene legalább 2. És mivel költöznöm kellett meg a tököm is tele volt az egésszel, valahogy már nem feltétlenül azt néztem, hogy tudnék még spórolni, csak azt hogy haladjon.


Elég drága szaniterek, burkolatok lettek véve, amik igazából nem mutatnak kiemelkedően. Mondjuk bánni nem teljesen bánom, mert +-1 millió már nem oszt nem szoroz.


Illetve ha újrakezdhetném, akkor biztos, hogy nem ott vennék lakást, hanem lettek volna sokkal jobb helyen lévő ajánlatok is, csak akkor meg felújításra nem marad semmim.

2022. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy amiket megbántam:


Még karrierem kezdetén amikor úgy éreztem dől a lé, vettem egy biciklit. Cross-Trekking közel 200 ezer volt. És hát igazából egy kalap szar. Egyrészt semmi praktikus, kényelmi dolog nincs rajta, sárvédő, csomagtartó, világítás. Másrészt nem használom ki, áll lent vidéken. Drágasága miatt már otthagyni sem meri az ember.


Előtte egy kukázott Tescos tragacsom volt, kényelmes volt tekeri, mindenhova elvitt, és azt senki nem akarta ellopni, arra kellett figyelni ne a kuka mellé tegyem mert elviszik a kukások :D


Utólag nézve vennék fele annyiért egy egyszerűbbet és kész.


Másik a telefonom.


Oneplus 8T azt hittem jó lesz, de kamerás fronton egy kalap szar, kifejezetten szar képeket csinál. Utána olvasgattam fórumokon ott is szidják mint a bokrot, mindenki írta, hogy inkább a régi 3T-hez tért vissza ha fotózni kell, és konkrétan én is azért vettem mert előtte 3T-m volt ami relatív jó képeket csinált.


Illetve legutóbb idegből összetörtem a szemüvegem, 100+ ezer volt újat venni.

2022. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20.000 ft minden sorsjegyből egyet vettem. 2× is volt ilyen.
2022. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!