Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én sajnálom akik dolgoznak?

Eger macska kérdése:

Csak én sajnálom akik dolgoznak?

Figyelt kérdés
Én szakközépiskolában járok de vannak olyan dolgozók akik régen nem tudtak tanulni mert szegények voltak és dolgozniuk kellett de azok most is kint dolgoznak nehéz fizikai munkát.
2022. márc. 10. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne sajnáld őket, hanem inkább tanulj sokat! Olvasva a kérdésedet nagyon úgy tűnik, hogy rád fér.
2022. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is ezt éreztem mikor középiskolás voltam.

Ez hajtott,hogy tanuljak.

2022. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én egyetemet végeztem, mégis nettó 230ért dolgozok..
2022. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
De gondolom nem az utcán sepersz.
2022. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Hármas, milyen egyetem az, ahol nem tanítják meg az ikes igék ragozását?
2022. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Gépgyártástechnológiai technikus és cnc gépkezelő szakmám van,mégis azt érzem, hogy semmi értelme nem volt,szóval felnőtt fejjel ismét tanulni szeretnék és fogok is.Számomra az a megdöbbentő,hogy nulla szakmai tudással mások 2x-es fizetést kapnak(max egy érettségijük van).Operátori munkakörben dolgozom,holott más pocízióra jelntkeztem(MÉRNÖKI vizsgát kellett csinálnom...).Szóval a lényeg amit kiszeretnék ebből hozni,hogy hiába van xy szakmád,diplomád v,alahogy mégsem akarják a szakembereket megfizetni.Diplomával 230 ezer(vicc)....Szerintem ez eléggé deprimáló.A munkásokat leginkább azért sajnálom,mert a síkhülye irodán dolgozó azt sem tudja mit dolgoznak,mi a munkafolyamat és hoz egy döntést és 10x megnehezíti a munkát+ beleköt(nek) mindenbe.Amit "munkavédelem" címszó alatt megcsinálnak,nos ezer sebből vérzik sokszor és a munkás kárára.Viszont az a pozitívum,hogy 8 általánossal megkeresik azt a bért,amit én vagy többet.
2022. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem a munka a szívás, hanem a fizetés. Én is dolgoztam már rossz helyen is. Most programozó vagyok, ezt szeretem. Ha valamit dolgozik az ember, akkor ezt érdemes. Hálás munka, bár elég sok tanulással jár. Viszont megfizetik
2022. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!