Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről beszéltek butább emberek...

Miről beszéltek butább emberekkel, akivel a világ helyzetéről, ilyesmiről nem lehet beszélni, ismerősökről se lehet, mert akkor meg kibeszélés, meg mindenki szidása megy, meg kb. semmiről nem lehet, mert vagy felidegesít a hülyeség vagy összevesztek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 17:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha felidegesít téged, hogy valaki másképp vélekedik dolgokról, mint te, akkor azért a helyedben elgondolkodnék, hogy jogosan nevezel-e másokat butának.
2022. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Az időjárásról.
2022. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem az idegesít fel, hogy máshogy gondolkodik, inkább legtöbbször az, hogy nem hallgatja meg az én véleményem, nem gondolkodik el rajta, csak megy a feje után, és engem néz hülyének. Kb. minden beszélgetés alkalmával elmondja, hogy nagyon rosszul látom a dolgokat, pedig csak újszerűbben gondolkozok, nem beszűkülten, hogy csak az lehet az élet, hogy tanulunk, tanulunk, dolgozunk valami xar munkát, élünk boldogtalanul, nem nagyon szólunk bele a saját életünkbe, csak követjük a többieket, és meghalunk.

Jó, durván fogalmaztam, és az a személy nem is nagyon buta, nem egy részeges síkhülyére kell gondolni, de sokmindennel nincs tisztába, sokszor nem érti meg a gondolatmenetem. És amikor nem érti meg már rögtön ítélkezik. Mondjuk amikor megérti, akkor is.

2022. márc. 12. 17:31
 4/26 A kérdező kommentje:
Az időjárás elég unalmas téma, többet kéne beszélgetnünk.
2022. márc. 12. 17:32
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Miért "kell" beszélnetek?

Én az ilyenekkel egyébként kerülöm a kommunikációt, és elég sok agyvérzéstől megkímélem magam. Nehezen tudom elképzelni azt a szituációt, ahol muszáj lenne cseverésznem valakivel.

2022. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A Hortobágyon élő kisragadozók párzási szokásairól.
2022. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Ha olyan okos vagy, a fogalmazásodra is kéne figyelned:

"Miről beszéltek butább emberekkel, akivel"

Vagy egyes vagy többes szám....

2022. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Semmiről. A munkáról. Milyen napod volt ma, mit főzünk. (Jelen esetben a szüleimmel élek együtt, a "helyzetük" a kérdésedben adott).

Valamint sokat dolgozok, magamra csukom az ajtót, szabadidőmben inkább kertet kapálok, kutyát sétáltatok, főzök, elmegyek a barátnőmékhez (barát barátnő, nem párom) csak beszélni ne kelljen velük mélyebben, mert tuti feljön valami ilyesmi, amihez fingjuk sincs, de facebookos értelmi színvonalú dolgokat szólnak hozzá, mintha zsenik lennének. Az öngyilkossággal (már 10 éve) fenyegetőző nagyszülő már csak a hab a tortán.

Ha minden jól megy, 3 év múlva már megtudom venni a saját házamat, innen legalább olyan messzire,hogy gyalog ne érjenek utol, szerencsére falun lakunk, nem olyan drágák a házak. Őszinte leszek, nem tudom, hogy fogom kibírni addig, de majd lesz valahogy. Minden napot szószerint húzok a naptáramban, hogy ez is elment, eggyel közelebb a cél.

2022. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Sport, konyhaművészet, zene, járművek, (autók, motorok, kerékpárok, vonatok, ), filmek, sorozatok. Csak van valami hobbija, kicsit ásd bele magad, ha már ennyire beszélgetni akarsz vele valamiről.
2022. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk van egy Szabály politikárol nem beszélünk.időjárádrol, számítógépes játékokról munkáról,kirándulásról.stb
2022. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!