Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak olyankor ha...

Mit mondjak olyankor ha elkezdenek rolam kerdezoskodni olyanok akikkel joba sem vagyok, hogy ne legyen belole hatalmas veszekedes?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti talalkoztatok e mar azzal a jelenseggel amikor olyan emberek akikkel joban sem vagy, elkezdenek faggatozni kerdezoskodni hogy hol dolgozol mennyit keresel mire koltesz(igen ezt is kerdeztek mar) anyammal apammal mivan, van e parkapcsolatom. Nem akarok ezekre valaszolni, idegen embereknek akikkel nem foglalkozok es megvannak orulve amiert nem tudnak rolam semmit. De veszekedni se akarok veluk, igazabol nem is tudnak az ilyenek felidegesiteni de nem tudom mit mondjak ilyenkor. Faluban lakok amugy. Engem ez nagyon zavar. Semmi kozuk hozza mivan velem, es soha nem kerdezoskodok senki eleterol. Ja es olyan durva ez a dolog hogy amikor terhes lettem megkerdeztek hogy ki az apja meg megtartom e 😂😂😂😂 itt felnevettem. De tenyleg olyan emberekrol van szo, akiknek nem is szoktam koszonni. Pl meglatnak boltba ram koszonnek es kezdodik is a faggatas. Azt hittem eltulzom, de amikor a terhesseg dolog volt rajottem hogy ezek mind rosszindulatu kerdesek meg hogy legyen mirol beszelniuk masokkal.

Gaz ha azt mondom a legkozelebbi ilyen kerdezz feleleknel, hogy elmondanam ha lenne hozza kozod? Vagy ilyesmi? Mar nagyon unom.

Veletek tortennek ilyenek?


2022. márc. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős engem is k..ra zavar az ilyen, ezért utálom a randikat is, legszivesebben néha ott hagynám őket a kérdéseikkel a p..ba (néha meg is esett).


Ezért jobb egy nagy város ott full leszarják, mármint a legtöbb ember kivagy, de mindegy...szépen is el lehet mondani hogy "bocs erről nem akarok beszélni" mondjuk általában ettől csak pofátlanabbak lesznek, ha van lehetőség kerülni kell az ilyen embereket amúgy.

2022. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a randi teljesen mas, ott az a cel hogy megismerjuk egymast, es tudjunk a masikrol mindent.

Szepen felesleges ezekre ra szolni, ha azt sem veszik eszre hogy nem akarok veluk beszelni es nem valaszok arra amit kerdeznek szerinted megertik hogy "bocs nem akarok errol beszelni?" Akik igy kerdezoskodtem meg faggatoznak nem ilyen ertelmesek ha azok lennenek nem tennek ezt....

2022. márc. 14. 22:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy en kerulom oket, mondom en koszonni se koszonok. Nincs veluk semmifele "viszonyom" .
2022. márc. 14. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit mondanék, hogy semmi köze hozzá. Mondjuk nekem van egy olyan fejem, hogy a házban lakó titkosügynök néni sem mer faggatózni :D A másik, ha ez gyakran előfordulna, elkezdenék kamu hülyeségeket válaszolni, gondosan ügyelve arra, hogy mindenkinek mást mondjak.

pl. Kitől van a gyerek? - Nem tudom, legalább 5 jelölt van a diszkóból. / Orbán viktortól, de ne tessék elmondani senkinek, mert titok. / A maga fiától, de ne tessék elmondani a feleségének. stb.

2022. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat ez jo 😂😂😂😂 tenyleg ezt kene.
2022. márc. 14. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert pletyka tipusok azok
2022. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, semmi kozuk hozza.
2022. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerülöm őket, nagyon maximum köszönés lesz. Végképp akkor tudatosult bennem mekkora sz-rládák ezek, amikor egy régi ismerőssel találkoztam pár év után és eszembe jutott miért nem akartam beszélni vele soha többet.


Évek után turkálni akart az életemben, fikázta az ismerőseit, korábbi közös ismerősöket, haverokat, olyan szintű pletykákat hányt nekem, amik undorítóak. Na onnantól kezdve elég volt, letiltottam hogy még véletlenül se írjon és minden hasonló embert elküldök a f-szba.

2022. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!