Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha nem lenne...

Mit tennél ha nem lenne pénzed buszjegyre, és nem tudnál elmenni munkát keresni? Hogy lehet ebből a helyzetből kijönni?

Figyelt kérdés

2000ft, oda vissza a buszjegy.

Nincs pénzem hogy elmenjek munkát keresni , nem tudok kölcsön kérni senkitől. Nem tudom hogyan kéne megoldani hogy be tudjak menni a városba, mert a pénz kérés kizárva ami az egyetlen lehetőségnek tünik


Mit tennél a helyemben?


Nem arra vagyok kíváncsi hogy mennyire felelőtlen vagyok, és arra sem miért nem gondolkoztam hamarabb hogy ne kerüljek ilyen helyzetben, arra se hogy nem igaz hogy nem tudok senkitől kérni mert igaz.


Mit tennél a helyemben? Van egyáltalán valami megoldás?


Ha nem kérné a buszon a buszsöfőr a bérletet , nem érdekelne hogy megbüntet az ellenőr, simán felszállnék, de kéri ezt nem tudom megtenni. Nincs senkim aki segiteni tudna, és egy redvás faluba lakok nem tudok megkérni senkit hogy segítsen


25L


2022. márc. 18. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Ebben az esetben otthon maradnék.
2022. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Én Budapesten élek, itt van ilyen, ezt venném igénybe, ha nagyon megszorulnék:

[link]


Esetleg nézz utána, hogy felétek van-e hasonló, vagy keresd fel az önkormányzatot, és kérj segítséget.

2022. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1. Feltétlen kell munkát keresnem mert így éhen fogok halni. Nincs keresetem. Nem fogok sehonnan kapni pénzt, nem tudok várni semmire


2. Köszönöm, megnézem

2022. márc. 18. 21:12
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Biciklivel is be lehet menni a városba.
2022. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

40 km

Nem fogok biciklivel 80km tenni

2022. márc. 18. 21:15
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

Lehet biciklizni, ha nagyon nincs más, bár állásinterjúra, esetleg elegáns öltözetben, leizzadva azért nem mennék, hacsak nem biciklis futár meló, mert ahhoz meg lehet, hogy előny is lenne. :-D


Kérdező:

Ami még eszembe jutott, hogy vannak online végezhető munkák, és online interjúkat is tartanak, a pandémia egyik előnye, ha esetleg tudnál ilyet is végezni, és találsz ilyet, érdemes ezt is megpróbálni.

2022. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Szülők, nagyszülők, testvér, keresztanya? Ne mondd már hogy senki nincs. Barátok???
2022. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Valaki a faluból aki autóval bevisz a városba?


Falauban orvos (ha van), tanácsi önkormányzati dolgozó akit megkérsz hogy vigyen be.


Szociális személy vigyen be.

2022. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
7# Nekem sincs senkim. Van ilyen. Sajnos.
2022. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
9,atr értem, hogy család nincs, mert pld meghalt mindenki és tesó sincs. De egy barát, szomszéd, volt kollegano? Ez már azért nem sejtet túl jót.
2022. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!