Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Származhat abból problémám,hog...

Származhat abból problémám,hogy valakiről elmondom egy másik embernek, hogy az illető hazudik, tartozásai vannak, érdekember ? ( Igazat mondok ezzel )

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg semmit, feltettem egy kérdést. A válaszokat köszi.
2022. márc. 19. 10:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudom, azért írtam, hogy te ne add a szájába a szavakat senkinek.Már amikor sor kerül majd a beszélgetésre, ez világos.
2022. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Részben igen, de részben nem. Igen, mert ha nem igaz, az probléma lehet, vagy ha kitudódik az adott ember felé, hogy ez tőled származik az infó, akkor azért.

Jó, mert figyelmezteted a többit, hogy ne dőljenek be ennek az embernek.

2022. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igaznak színigaz. Kiderülne, az is biztos.

Azt,hogy az adott személy hogy állna hozzá, nem tudom. A hazug letagadná, mint ahogy anno nekem is a szemembe mindent.

2022. márc. 19. 16:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem fogja nagyon izgatni azt akit figyelmeztetsz. Kölcsön fog ugyan úgy kérni. Az emberek nem szeretik az ilyen "pletykákat". Majd a saját kárán megtanulja. De csak annyi lesz, hogy rád is haragudni fog.
2022. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!