Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állásinterjún szerintetek is...

Állásinterjún szerintetek is hátrányos,ha egy 30 éves férfi 18nak néz ki?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 15:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Egy ismerősön,elég vékony alkat,korához képest fiatalabbnak néz ki,ráadásul borotválja a haját,amivel még gyerekesebb a kinézete.


Ahol megnézik a külsőt ez szerintem hátrányos.

Ti mit gondoltok erről?

2022. márc. 19. 15:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahol számít a külső ott nem abból a szempontból számít hogy 18-nak vagy 30-nak nézel ki, hanem hogy jól vagy rosszul.

Egyébként pedig egy fiatalosabb külső is lehet megnyerő, komoly (ha mondjuk egy banki ügyintézőt veszünk ahova ez kell).

Szóval ha fiatalabbnak néz ki de amúgy jól, akkor szerintem abszolut nincs hátrányban semmilyen tekintetben.

2022. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én kicsit hátrányként tapasztalom a munkámban. 22 vagyok, de kinézek vagy 16-nak. Hiába a komoly megjelenés, sokan nem szoktak úgy kezelni ahogy kellene. Mindig azt hiszik még tanulok és úgy ülök ott. Hiába mondom hogy 22 vagyok, rá a kérdés rögtön "Tanulsz még?" "Szüleiddel laksz ugye?" Én meg rázom a fejem hogy nem.

Úgy nézek ki hogy simán elvegyülök egy középiskolában. :(

Munka szempontjából ez csak hátrány nekem, volt egy másik kiscsaj, hasonló korú mint én, még őt is felnőttként kezelik, mert ő legalább ki is néz annyinak.

2022. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben a munkakör függvénye.
2022. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy kor felett nem számít,pl 40 évesen 30nak néznek,az jó.

De komoly helyen nem vesznek komolyan,gyerekes külsővel.

2022. márc. 19. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól lesz gyerekes, mert rövid a haja? Lol, ennyi ésszel tényleg nem fognak komolyan venni.

Egyébként pedig, ahol nem kifejezetten számít a kinézet, ott pont mindegy lesz.

2022. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem a haj hossza a lényeg,de az illetőt fiatalítja,nem jó értelemben.

És,igen,a bankba lehet pont ezért választják a másik jelentkezőt,mert az komolyabb kisugárzású.

2022. márc. 19. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Na csak kibökted végre, hogy bank.

Mert ha mondjuk vasúti jegypénztáros vagy, vagy bányában vagy söprögető, akkor kb mindegy.

2022. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem gyártósori operátorra gondoltam.

Ott az se számít,ha több füle van,mint foga.

2022. márc. 19. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ruházat és viselkedés, stílus sokat változtathat a benyomásom.


Nyilván ha bankba kíván dolgozni xy, akkor azt a stílust kell képviselnie ami oda megfelelő.


Bármelyik bankba beülhetsz (húzz sorszámot és amikor te sorra jönnél, előtte lelépsz) tanulmányozni az fickókat.

Keress olyat amelyik neked szimpatikus és COPY 👍😄

2022. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!