Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedési fázisban, ha...

Ismerkedési fázisban, ha kapnál infót arról, hogy a jelölted bárkivel létesít szexuálisan kapcsolatot, akkor milyen véleménnyel lennél róla a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 01:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
34%
Amíg nem vagytok együtt azzal fekszik le akivel akar.
2022. márc. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ez így van. Teljesen érthető.Viszont, nem kell keresni a másikat, akivel nem sikerült létesíteni intim kapcsolatot.
2022. márc. 21. 05:36
 13/29 anonim ***** válasza:
56%

“A szülei a jelöltekkel szemben hatalmas elvárásokat támasztottak, szerintem most is. Nem voltak valami barátságosak másokkal, az én volt választottam benzinre költött, de fájt volna a foga, ha nekem kellett volna valamiben segíteni, esetleg venni valamit. Elvárásai neki is voltak rendesen.”


Ez a gaz ,Kerdezo!! Ezek a felsoroltak meg onmagukban is kizaro okok. Ehhez kepest eltorpul,h barkivel lefekszik. Szerintem az egy exe vagy ellensege terjeszti. Ne higgyj az illetonek.

2022. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednék vele tovább, nekem ez nem fér bele, ismerkedjen tovább azzal, akivel ágyba bújt, miközben mással is ismerkedik.
2022. márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha infót kapnék, meg kellene bizonyosodnom, hogy igaz-e és ha az, akkor a továbbiakban párkapcsolatot nem szeretnék az illetővel, esetleg csak szex kapcsolatot.
2022. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
58%

"Amíg nem vagytok együtt azzal fekszik le akivel akar."


Én ezt hülyeségnek tartom.

Aki lefekszik mással, az legyen ővele és ne ismerkedjen velem. Velem az akarjon ismerkedni, aki független és egyedülálló minden értelemben. Ebbe azt is beleértem, hogy nincs szexkapcsolata. Nehogy már az legyen, hogy kedden még szexelt Bélával, szerdán lefeküdt velem, onnantól velem van kapcsolatban. Na, és kötve hiszem, hogy az ilyen nő csütörtökön megmondaná Bélának, hogy "szerdától kapcsolatban vagyok, most már nem fekhetek le veled, kedves Béla".

2022. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%
Ismerkedesi fazisban ez teljesen belefér. Nyilvan nem tudhatja se o sem en hogy mi sul ki belolunk, ahhoz kell legalabb par randi, beszelgetes, szex, stb. Addig pedig belefer hogy massal is talalkozik. Ha feltekenynek tetszik lenni, akkor adj bele tobbet hogy komolyodjon es ne akarjon massal ismerkedni.
2022. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%

17-es!

Ez nem féltékenység, egyszerűen onnantól kezdve nem jelent semmit. Nyilván nem mindenki egyformán érez ezzel kapcsolatban, szóval én elhiszem, hogy neked belefér, nincs ezzel baj, egy csomó dologban különböznek az emberek.

2022. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, abban is különböznek, hogy megy-e nekik az értő olvasás vagy nem.

A kérdező világosan leírta: "a jelölted bárkivel létesít szexuálisan kapcsolatot", erre 17-es (meg előtte néhány másik is) azon fantáziál, hogy "Addig pedig belefer hogy massal is talalkozik." Igen, az, hogy találkozik, az nálam is belefér. Meg a legtöbb embernél is. Csak nem ezt kérdezte a kérdező.

2022. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belefér, ha még az elején vagyunk. Számítok is rá általában, hogy a nőnek vannak még opciói.
2022. márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!