Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedési fázisban, ha...

Ismerkedési fázisban, ha kapnál infót arról, hogy a jelölted bárkivel létesít szexuálisan kapcsolatot, akkor milyen véleménnyel lennél róla a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 01:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

#19


Talalkozas alatt szexet is ertettem, mert nem egy amish faluban szocializalodtam.

2022. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
21# más meg találkozás alatt találkozást ért, hétköznapi, ruhás találkozást, mert nem egy kamionsoron szocializálódott.
2022. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az ismerkedésnek nem része a szex, ahhoz már bizalom kell. Nem az utcasarkon szocializálódtam.
2022. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%

Azért milyen sokra tartod magad, ha belefér, hogy akivel ismerkedsz kedvére szopja a farkakat és a többi. Szerintem ez rohadt gáz.

Még az is férjen bele, ha az első együttlét előtt kicsit odaszáradt genyó van rajta, mert hát előtte volt.

Nagyon gáz amit 1-2 ember képvisel az életben.

2022. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%

#22


Jaja, csak a kamionosok és az orkok szoktak szexelni. Fúúúúj.


üdv: egy egyetemi prof, aki szeret dugni, néha laza randizás részeként is. Hate me.

2022. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kerülném.
2022. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Találkozás alatt én is hétköznapi találkozást értettem, nem közösülést.
2022. márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy "bárkivel" ? Ez már szerintem fals.

És amúgy akkor mi van?


Jaaaa, hogy csak azzal lehet lefeküdni, vagy meginni akár egy kávét ismerkedés gyanánt, akivel már összekötnénk az életünket örökre? - féle felfogás ?

2022. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kétféle képpen lehet érteni, hogy bárkivel.

1. Úgy általában lefekszik mindenkivel, aki akarja. Mindegy, hogy ki, nem számít hogy néz ki, mennyi idős, milyen ember.

2. Az ismerkedési időszakban lefekszik valakivel, akinek a személye az eset szempontjából lényegtelen, ilyen értelemben bárki.

Nem mindegy, hogy melyikre gondol a kérdező.

2022. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!