Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen túljutni?

Hogy tudnék ezen túljutni?

Figyelt kérdés

Az eddigi életem arról szólt, hogy állandóan spórolnom kellett, hogy egyedül el tudjam tartani az anyámat. Kora és betegségei miatt magatehetetlen volt, így az időm az energiám és a pénzem nagy részét ráfordítottam. Én egyke vagyok, rokonok nem segítettek. Párkapcsolatom sosem volt. Senki sem tolerálta, hogy se pénzem, se energiám, se időm nincs rá. De tartotta bennem a lelket, hogy ha ő elmegy, akkor megvalósíthatom azokat a dolgokat, amiket addig nem tudtam. Tavaly végül legyőzte a betegség. Tisztességgel eltemettem, meggyászoltam, és azt hittem most jövök én. Erre mi történt? Folytathatom a spórolást ott ahol abbahagytam, mert ez az idióta kirobbantotta a háborút. Most megint nem tudom, mikor költhetek végre magamra is. Kezd lassan elfogyni az életerőm, és nem tudom mit csináljak. Hogy tudnék ezen túljutni? Azt szeretném, ha végre lenne valami örömöm is az életben, mert most nincs semmi, aminek örülni tudnék. Próbáltam örülni az apró dolgoknak, mint pl. hogy ma milyen szépen süt a nap. De ezek csak percekre segítenek, utána jön az, hogy mennyi mindent tudnék csinálni a napsütésben, ha költhetnék rá. De nem lehet, mert bizonytalan ideig spórolni kell.

N



#bizonytalanság #spórolás #örömtelen élet
2022. márc. 23. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem menjél szakemberhez.
2022. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont, hogy éld az életet, amíg lehet! Mire költenél ("magadra"), nagyon költséges?
2022. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell azért tovább spórolni mert háború van a szomszédban? Ezt nme értem.
2022. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kell spórolni mert alapanyag hiány miatt teljesen bizonytalan lett a munkahelyem. Nem tudjuk mikor leszünk elküldve fizetés nélküli szabadságra.
2022. márc. 23. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rosszul jött ki! Én is kilennék ilyen helyzetben, sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid. 😔 Nekem sokat segít, hogy vannak kapcsolataim, van kivel beszélgetnem, ha gondolod, írj privit, beszélgessünk! ☺️
2022. márc. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!