Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy nem tudok...

Normális, hogy nem tudok túljutni ezen?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve összevesztem a legjobb barátnőmmel és még mindig nagyon hiányzik.

Valamiért megsértődött rám és a mai napig nem tudom, hogy miért, de olyanokat csinált, hogy inkább nem írt vissza, amikor véletlen összefutottunk meg alig akart köszönni… persze ezek nem mind nagyon rosszul estek, megsértődtem és kiosztottam messengeren, hogy ez nem így működik. Azt nem mondta el még így se, hogy mi volt az igazi baja, de elég csúnya dolgokat hozzám vágott, amihez semmi köze nincsen (a családommal kapcsolatban, én ebbe nem mentem bele, hogy én meg az övét ócsároljam, tehát én nem bánok semmit abból amit leírtam)

Valamilyen szinten úgy gondolom, hogy jobb ez így, mert milyen barát az ilyen, másrészről meg tökre hiányzik, már az a része a barátságunknak, amikor jóban voltunk. Ami zavar magamban, hogy nem tudok rá haragudni, pedig megérdemelné.

19/l


2021. szept. 21. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem is hiányzik néha, pedig ennek már 4 éve. Bár mostanában alakulnak újak, lehet az is segít, eddig az se volt. Ha neked sincs másik, kezdj el keresni új barátokat, az eltereli a figyelmed a régiről.
2021. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
10 éve szakadt meg a barátságom a gyerekkori barátnőmmel, akivel ovis korunk óta voltunk barátok. Gyakran gondolok rá most is. Ő a mérce, azóta nem volt olyan aki hasonló szinten lett volna barát.
2021. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!