Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz vagyok amiert nem...

Rossz vagyok amiert nem veszek fel a testveremnek hitelt?

Figyelt kérdés

Nekem minden megvan hozza, hitelkepes vagyok semmi hitelem nincs. O is dolgozik viszont neki tartozasa van meg mittudomen mi es neki nem adnak hitelt. Hazat akarnak venni es mondta hogy vegyem mar fel neki a hitelt....nem akarom.

1. Nem fizetné hiaba dolgozik nekem kene fizetnem es o meg nyugodtan lenne

2. Ha kesobb esetleg hazat akarok venni es kellenne penz, nem adnanak mert en neki vettem fel penzt

3. Felnott ember, en sem kernem meg ot hogy figyelj mar vegyel mar fel nekem penzt hogy tudjak hazat venni es nem is venne fel nekem (soha nem kernem ilyenre)

Es most en ezert rossz vagyok a szemukbe, mert nem segitek nekik es arra varnak még most is hogy majd en veszek fel nekik penzt hiaba mondtam hogy nem veszek.


2022. márc. 24. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz ember, másnak hitelt felvenni hülyeség.
2022. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne menj bele. Tökmindegy hogy családtag vagy sem, másnak ne vegyél fel hitelt a nevedre.🤷‍♂️
2022. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A masik testverem meg kezesnek akar a sajat hitelehez

Nem tudom mit gondolnak de en nem megyek bele semmi ilyenbe. Ha magamnak vennem fel akkor se tudnek aludni hogy most vajon tudom e majd fizetni, nem még masnak ra adasul nem megbizhatoak.

2022. márc. 24. 15:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Hitel ellenes vagyok, mindenre mindig gyujtottem, sose volt 1 ft hitelem sem...
2022. márc. 24. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez van, ha megsértődnek az ő bajuk. Ne hagyd magad zsarolni (nálunk is ez volt, egyből elhordtak mindennek, de nem érdekel).
2022. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a banknak nem tudja fizetni, neked miért tudná? Soha...
2022. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Nincs baj a hitellel, nem kell ennyire ellene lenni, valamire lehetetlen gyűjteni. Csak ésszel kell.
2022. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

1. alapszabály: Másnak hitelt SOHA nem veszünk fel. Még akkor se ha ezért kitagadnak a családból és többet nem állnak veled szóba. Csak a balekok mennek bele abba, hogy a lakás a tesód nevén és a hitel meg a te neveden.

2. alapszabály: Ne legyél kezes senkinek sem.


Tele van a gyakori olyan történetekkel, hogy a családtag nem fizette a hitelt és ezért a jólelkű rokontól vonták a törlesztőt, majd ez a jólelkű ember mindenét elvesztette.

2022. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, soha ne tedd!
2022. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Beszelj mashol igy!
2022. márc. 24. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!