Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy igényes nő?

Milyen egy igényes nő?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy párkapcsolatban vagy szexuális töltettel.

Csak mondjuk egy szobában laksz koliban egy másik lánnyal, vagy ha fiú vagy akkor mondjuk egy blokkban, és azt mondod rá hogy igénytelen/igényes, nagyjából látva a mindennapi életét, szokásait.

Nyilván a higiénia alap (legalább napi 1 fogmosás, ne bűzölögj se te se a cuccod, cseréld az ágyneműdet 2-4 hetente hogy ne legyen sárga foltos, stb).

De olyanokra gondolok hogy kinyúlt, szakadt cucc, szőrösség, de egy haverom pl azért mondta igénytelennek a társait mert elviselték a letört zuhanyzófejet hónapokig.

Egy ilyen közösségbe fogok kerülni és nem akarom hogy pletykák terjedjenek rólam, sajnos nem tudom mi a természetes, mert itthon én szólok rá apámra hogy rakja be mosni az egy hónapja "megáll a sarokban" gatyát, alig vagyok otthon mert hullik a fal és poshad, nem akarják megcsinálni (pedig lenne rá pénz) es még sorolhatnám.

Egy szoval nem hoztam túl jó mintákat, és próbálok kitörni belőle (sosem vagyok büdös, vállalhatóan próbálok kinézni, stb), de félek hogy valami nem természetes nekem ami másnak igen.

Értem ezeken felül a sminket, öltözködést, mindent. Mitől igényes egy lány?



2022. márc. 25. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az igényesség elég sokoldalú dolog. Nem tudom, hogy mennyire kell részletesen írni, kérdezz rá.


ápoltság:

rendszeres tisztálkodás, hajmosás, fogmosás


Mindig tiszta, nem gyűrött ruha

minden nap tiszta fehérnemű


Vigyázz a holmidra, máséra meg pláne!!!


Tarts rendet, tisztaságot, pakold el rendbe a holmidat.


Ha még tágabb értelembe vesszük az igényességet, akkor abban benne van a felelősségvállalás is, mert nem szarral akarsz később szembenézni, nem rossz sorsot akarsz magadnak, hanem jót, ezért a tanulás is belefér.


Márkás ruha számomra nem fontos, az már sznobizmus. Legyen jó ruhád, legyen stílusos, legyen alkalomhoz illő, stb. Ez általában sokkal kevésbé pénzkérdés, a szegénység tehát általában csak kifogás. Persze sznob emberek "igényesnek" mondják magukat, de az más.


Másfelől nem kell mindenkinek megfelelni, nem is lehet.

Az igényesség arról szól, hogy magadat tiszteled meg, önmagadért teszed, ez az önbecsülés része.

2022. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Az ápoltság, rendezett környezet egyértelműen. A választékos öltözködést szintén ide sorolnám, de mint az első írta, a ruházatot nem egy-egy márkajelzés, vagy sokat sejtető darab adja, hanem az összkép.

Ezenkívül a precizitás, és a szépen írás is az szerintem, de ezek apróbb dolgok.

A megfontoltság és gondolkodás is ide sorolható, például nem fekszik le mindenkivel, hanem megismeri a másikat, és megfontolja döntését.

Igényesség még a viselkedés is.. például a trágár szóhasználat mellőzése, idétlen hangok kiadásának mellőzése, és az sem pozitív, hogyha gázokat ereszt magából.

A smink.. szerintem nem az teszi a nőt. Nem kedvelem, ha túl sok van kifejezetten taszít engem.

2022. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbecsüli az ember magát. Ebben az idejét is értem. vagyis az idejét megfontoltan tölti el. Nem pocsékol, szórakozhat, de értékes módon.

Ő is igyekszik értékesnek lenni, és értékes emberekkel osztja meg az idejét... ill. segít másoknak, mert attól is több lehet.

2022. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem magyar. Itt sok az alsó polcos, közönséges szemmel igényes. Viselkedés, tartás, neveltetés sehol. A finom úriasszonyok kihalnak, úrileányok sehol. Káromkodó kocsisok az úgynevezett nők.
2022. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!