Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan hálálhatnám meg a...

Hogyan hálálhatnám meg a legkedvesebb lánynak a világon, hogy visszaadta az életemet?

Figyelt kérdés

Évek óta rettentő mélyen voltam, depresszió, szorongás, pánik, tönkrement az életem, leépültek a kapcsolataim, senkinek éreztem magam, fájt az élet, nem érdekelt már semmi.

Aztán úgy döntöttem hogy beveszek egy nyugtatót hogy ellazuljak, és elmegyek az osztálytalálkozóra. És rájöttem hogy az osztálytársnőm a legkedvesebb, legempatikusabb lány a világon. Az ölelése, a csodás mosolya és a támogatás amit kaptam tőle ráébresztett újra hogy az élet szép és van még remény. Azóta rengeteget javult az állapotom, és felcsillant némi remény hogy talán lehetek még boldog. Visszakaptam tőle az életemet.

És én szerintem ő nincs teljesen tudatában annak hogy mennyire nagy dolgot tett velem és mekkora segítség volt az a szeretet amit kaptam tőle, mert annyira kedves, vidám, empatikus a személyisége, hogy ezt (ahogyan leszűrtem) természetes dolognak vette. Pedig megmentette az életemet és én ezért neki örökké hálás leszek, bármi legyen is.

Szeretném meghálálni neki valami módon hogy ekkora ajándékot kaptam tőle. És szeretnék vele még több időt tölteni, mert csodálatos ember és csodálatos lány.

Hogyan tudnám neki legalább kis részben viszonozni azt amit értem tett? Bármit megtennék érte.



2022. márc. 26. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel..és mondj el neki mindent.Én ezt tenném:)
2022. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Például ne legyél ekkora simp és mérd fel, hogy mennyi esélyed nála. Ha semmi, akkor hagyd meg ezt egy szép emléknek (ami nyilván nem az, csak ebbe csomagolod a kanosságodat), ha viszont igen, akkor hívd randira.
2022. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy kérdező? Ha mint nő tetszik neked akkor nincs mit hozzáfűzni, hívd el randira, stb. De a kulcsszavak nem erre utalnak. Ez a lány effektíve semmit nem tett érted, nem is értené miről beszélsz, tehát az, hogy rárontasz valamilyen ömlengéses hálálkodással az nem esne jól neki. Tudod mit tégy? Te is jót az emberekkel, ahol tudsz. Nem az önfeláldozás szintjén, semmiképpen ne erődön felül és ami legfontosabb, ne kényszeresen. Meglátsz egy beteg macskát vagy egy beteg kutyát az úton, ne menj el mellette, vidd orvoshoz, az a pénz talán nem fog hiányozni. Anyuka ciheli a babakocsit vagy öregasszony a szatyrát az aluljáró lépcsőjén: segíts neki felvinni, áll mögötted valaki a pénztárnál és van 1-2 cucca, neked fullon a kocsid: engedd magad elé, az idő nem fog hiányozni. Forgalomban jönnének be jobbról az alsóbb rendű útról, mögötted hosszú sor: engedj ki kettőt vagy max. hármat. A második már nem fog hinni a szemének, olyasfajta öröm tölti el mint most téged, és párszor biztosan ő is előzékeny lesz másokkal, akik aztán másokkal... Tehát ezek az emberek a mindennapjaikban a te magatartásod hatására, illetve a lány ismerősöd magatartásának hatására tesznek valami jót. Akár hasonlót, akár valami nagyon nagyot a hozzátartozóikkal. Figyeld magad körül a világot és cselekedj, de még egyszer mondom ne legyen ez kényszeres, mert akkor dilis leszel. Spirituálisan is nézheted, hogy nem ok nélkül kaptad ezt a különleges élményt, dolgod van még ezen a bolygón, valami olyan amire alkalmasnak lát téged a sors, vagy ki minek hívja.
2022. márc. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt így ne mondd el neki :)

Csak simán hívd el egy kávéra.

2022. márc. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább ne mond el neki, mert ettől így szerintem frászt kapna.
2022. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezeket meghálálni konkrétan, ez nem kereskedelem, hogy vissza kéne tudatosan fizetni.


Szerintem arra figyelj, hogy lehet neked meg az a dolgod, hogy mást esetleg tök másképp mozdíts majd kicsit tovább.


De persze elmondhatod, vagy leírhatod ezt neki, de szerintem az a lényeg, hogy élsz neki is és teszed te is a dolgod :)

2022. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nagyon szép történet, köszi, hogy megosztottad itt.
2022. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Szépnek szép, de azért reálisan nézve elég beteg történet.


Szimplán nem normális dolog, hogy valakinek ilyen szintű érzelmi kilengései vannak, hogy az egyik percben még "mindennekvége" hangulata van, meg nyugtatót szed, másik percben meg a világ legboldogabb embere.


Alapból egyetlen beszélgetésnek nem kellene ekkora feneket keríteni. Csak hát ugye tipikus magányos ember örül, hogy végre szóba állt vele valaki és innentől túlgondolja az egészet meg vele tervezi a jövőt.

2022. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk egy szimpla beszélgetés után engem valaki felkeresne, és elmondana egy ilyen monológot onnantól biztos vennék még 2 zárat az ajtómra.
2022. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#8 haver... szóval ez a logikai szinten. x rossz állapotban van. y segít neki. x hálás, szeretné ezt kimutatni. válaszod: nem normális, hogy x nincs rossz állapotban. lol. gyp.
2022. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!