Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt most miért kelett amikor...

Ezt most miért kelett amikor nem is ott lakik?

Figyelt kérdés
Épp vittem le a kutyát, mindig van nálam zacskó, hogy ősze tudjam szedni. 3 házzal fölöttünk intézte volna a dolgát, keresem a zsebembe, nem találtam kivételesen (pedig mindig van min2db). Épp cseletek a kaput az egyik épületben, az egyik munkás kB 60 év körüli... Én szedjem ősze igaz? Hát én kérek elnézést mert épp most nem volt nálam. Egyáltalán mi köze mikor nem is ott lakik nálam pedig kivételesen nincs? Ha lent látna mi van felénk... Oda jöhetne osztogatni az észt. Mire jó ez a beugatas? N29.
2022. márc. 29. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Hú elnézést át írt pár szót amit csak most utólag nézek!
2022. márc. 29. 10:29
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Én is kutyás vagyok, de nagyon haragszom azokra a kutyásokra, akik otthagyják az ürüléket, mert miattuk a rendesek is közutálatnak örvendenek. Ezt neked is tudnod kell!

Ha már nem vittél zacskót, akkor pont a munkástól kérhettél volna valamit, amivel felszeded és az első szemetesig elviszed.

De papírzsebkendő(k) biztos voltak a zsebedben.

Az, hogy más otthagyja, az nem mentség.

Egy szó mint száz, te hibáztál és ennek ellenére nem ért akkora horderejű "támadás", hogy ezt érdemes lett volna ide kiírni.

2022. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most mondom nem volt kivételesen a zsebemben!!! Az azt jelenti hogy zsebkendő se volt!!!!! Meg egyszer mondom!!!! Éretlen vagy én is haragszom mikor mindig van nálam és kivételesen pont most nincs de a sok kutyás se képes össze szedni... Ennyit azért rólatok is!!!
2022. márc. 29. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Milyen válaszokat vártál? A kutyaszarba nem csak lakcímkártya alapján lehet belelépni!:D
2022. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van a másik válaszolónak, kérdező te egy f*sz vagy.
2022. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mit vártál, mit írnak ide? Ráadásul bunkó is vagy.
2022. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod a jóembernek, hogy bocs, otthonfelejtettem a zacsit, 10 perc múlva jövök vissza összeszedni. Aztán viszlát.
2022. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, hogy őt is zavarja, ahogy téged kedves kérdező.
2022. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!