Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hibát vagy hibákat...

Milyen hibát vagy hibákat követtél el az életben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokáig hagytam hogy a családom mondja meg mi számomra a jó.

Aztán egyszer csak kizártam őket az életemből és cserébe lett egy nagyon jó életem.

2022. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Brutális fogyókúra, nem vettem észre hogy mit csinálok magammal, hogy éheztetem magam, evészavar majd anorexia nervosa lett belőle.
2022. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az első hazugság után nem hagytam ott a volt páromat.
2022. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Órák hosszat írhatnám.
2022. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Girlll3 ***** válasza:
100%
Hogy hallgattam másokra, családtagra, meg orvosra. Mindháromszor nekem volt igazam. S az, hogy egy általán beleszülettem ebbe a hülye családba.
2022. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráltam a gyk ra
2022. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Későn tanultam meg kiállni magamért, ahogy azt is későn, hogy néha ki kell lépnem a komfortzónámból.

Valamint lányos zavar miatt kétes jeleket küldtem egy olyan srác felé, akivel kölcsönösen szimpatizáltunk egymással, így nem is lett belőle semmi. Pedig bánom.

2022. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
meg kellett volna szereznem a jogsit meg akkor mikor gimibe vagy egyetemre jartam. meg igy utolag inkabb mernokinfora mennek, hasznosabb lenne az a diploma mint amim most van
2022. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tudok nemet mondani .. igy kihasznàlnak mert jószivű vagyok.. csak kis aprosàgok menj el nekem postàra hozz kenyeret de màr ne egyet a szomszédnak is stb :D


Hiba volt egy uj mhely ahol csak széditettek..


Zsarolàsból nem tudtam hogy meneküljek és elfogadtam az ördög ajànlatàt :(


Becsületesen dolgozok a csalàdomért sosem vàrtam el senkitől sem hogy eltartson csak hamar gyorsan kellett egy munka hogy ne vegyék el az életem..


És most ott tartok passz van e értelme az életnek.. vannak jo napjaink sportolok baràtokkal mhelyen a munkàltatok szeretnek pàr mtàrsammal is megvagyok pàrral csak elvagyunk egymàs mellett.. a fizikai melo sokszor leszívja az energiàm nen is igen van jelentkező most az àllàsra..


Több hibàt nem akarok csinàlni..nem akarok rossz döntéseket hozni..nem kellenek ilyen pàrkapcsolatok akik csak kihasznàlnak majd azt mondják tul jo vagy ..majd késöbb visszajönnének..nem.. inkàbb egyedül

2022. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl engedékeny vagyok, nem kérdezek vissza dolgokkal kapcsolatban.
2022. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!