Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt olyan barátotok...

Nektek volt olyan barátotok aki mindig ugyanazokat a hibákat követte el? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Számomra már nagyon fárasztó.Egyre jobban kezdek belefáradni ebbe a kapcsolatba,lehet már nem is fontos annyira.Nem érzem,hogy valami előkelő helyen lennék a prioritás listáján.Erőltetettnek,fárasztónak érzem már a magam részéről a kapcsolattartást.Keres,meg tudunk is miről beszélgetni,de ettől függetlenül nem biztos,hogy barátok vagyunk.Ha tisztelet megadásról meg programokról van szó mindig háttérbe szorulok és ez zavar.Úgy érzem ilyen emberre felesleges az időmet és energiámat pazarolni.Tisztázni vele nem hinném,hogy lenne értelme,lehet ellenem fordítaná a dolgot,hogy jó színben tűnjön fel.Ha lelki dolgait kell kiteregetni akkor jó vagyok.

2018. márc. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a tudtára adni miként érzel? Utaltál már rá?
2018. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan szavakkal nem mondtam neki.Volt amikor kicsit tartottam a távolságot.Ő is tudja,hogy hibázott,mert magától szabadkozott,de olyan mosollyal mint akit mulattat a helyzet.Ezért érzem azt,hogy felcsattana ha megmondanám az igazat,vagy ha nem akkor folyatatná ugyanúgy a dolgot mint ahogy teszi is.
2018. márc. 14. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel miért szervezel élőben programot?
2018. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magam se tudom,úgy gondoltam barátok vagyunk,de az ilyen ember úgy látszik nem változik és nem okul a hibáiból,de gondolom nem is akar
2018. márc. 14. 23:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán azért nem változtat,mert nem a szívéből fakadnának a dolgok így ezt tartósan nem lehet megjátszani
2018. márc. 14. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Te lány vagy? Úgy tűnik a leírásodból mintha tartanál tőle, esetleg félelem is felmerül benned vele kapcsolatban? Félsz miként reagálna ha szembesítenéd?

A lényeg, hogy saját magad jólétét kell előrevetítened, és ha ő elállja ezt az utadat, káros rád nézve, akkor tudod mit kell tenned...

2018. márc. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,lány vagyok.Nem félek csak nincs kedvem fölösleges vitákhoz,a másik cinikus mosolyához,hogy gúnyt űzzön abból ami bánt.Inkább ignorálom,úgyse lenne értelme az egésznek.
2018. márc. 14. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ismerős... én ignoráltam teljesen az ilyen embereket.
2018. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!