Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl csendes vagyok. Mit tegyek?

Túl csendes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor van valami program, megyünk valahova a baráraimmal, mindig nagyon csendes vagyok és nemtudok mit kezdeni magammal, de nemtudok mit mondani. Mindig azt érzem hogy idegesíteném őket ha többet beszélnék, és amikor hazaérek mindig arra gondolok hogy lehet, az is idegesíti őket hogy ennyire csendes vagyok. Lehet hogy úgy jön le nekik, nem is szeretnék velük lenni pedig nagyon is szeretek velük lenni. Nem szeretném elveszteni a barátaim de ha ennyire zárkózott vagyok, előbb utóbb el fogom. Lehet hogy hülye kérdés de mit tennétek a helyemben?
2022. márc. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid biztosan ismernek és lehet, hogy tudják csendes típus vagy!
2022. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél olyan, amilyen. Ha a barátaid azért hagynak ott, mert túl csendes vagy, akkor nem is igazi barátok.

De mint látod, együtt lógtok. Szóval ne agyalj ezen ennyit, csak érezd jól magad! :)

2022. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Először is gondolj arra, hogy hogyan/miért lettek a barátaid! Mivel szótlan vagy, így is ismertek meg. Nincs ezzel semmi baj.

Ha ennek ellenére néha mégis szeretnél beszélgetni velük, akkor próbálj meg figyelni a témákra és bekapcsolódni a saját gondolataiddal/történeteiddel, amik kapcsolódnak hozzá. Esetleg te vess fel egy témát vagy tegyél fel egy kérdést, amire a többiek szívesen válaszolnak, megosztják a gondolataikat veled.

De összességében ne aggódd túl! Biztosan érzik, hogy szeretsz velük lenni és ők is szeretnek téged.

2022. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ba csak egy emberrel találkoznál jobban menne a beszéd
2022. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!