Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondok valamit, senki nem...

Mondok valamit, senki nem figyel rám, ezért inkább csendben maradok, majd megkérdezik, miért vagyok ilyen csendes. Másoknak is ismerős ez a szitu?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy az előző kérdés kicsit hasonló az enyémhez. De azt nem én írtam ki :)
2021. máj. 2. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy ismerős. Vannak olyan emberek, akik akár fejre is állhatnának, ignorálják. Egyszerűen valahogy olyan kellemetlen ember, hogy inkább nem akarnak tudomást venni róla. Egyszerűen az ember alap kisugárzása határozza meg. Sokat nem lehet vele tenni, el kell fogadni, hogy nem társaságra lettünk kitalálva :)
2021. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nem kellemetlen vagy, hanem introvertált. Én is ezzel küzdöttem néhány extrém extravertálttal, hogy soha nem hagytak szóhoz jutni, aztán miért vagyok ilyen csendes. Ha lehet, kerülöm az ilyen agresszívan kommunikáló alakokat, akik csak a saját hangjukat akarják hallani.
2021. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Aahh ugyanez van velem is, de ez a társaságtól függ.

Én általában nagyon nehezen nyílok meg másoknak, viszont van amikor teljesen nyitott vagyok az első perctől. Ez a másik féltől függ, hogy ő milyen. Vagy éppen a társaságtól.

Nekem ez akkor volt, amikor sulit váltottam. Elhívtak a többiek engem is fagyizni, aztán leültünk az asztaloknál, és mikor hozzászóltam volna a témához, észre se vették, hogy egyáltalán beszélek. Elhallgattam szándékosan nem fejezve be a mondatot, és semmi. Semmi reakció, észre se vették.

Viszont volt akivel egyből megtaláltam a közös hangot.


Szerintem csak annyi, hogy ez a társaság nem a te világod, és nem itt van a helyed, hanem valahol máshol. :)

Ha ez osztály szinten van, akkor pedig egyszerűen nem ott can a helyed. Barátnőm is hasonló cipőben jár, jövőre vált gimit.

2021. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!