Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi inkorrekt...

Miért van ennyi inkorrekt ember az üzleti életben?

Figyelt kérdés
Szerintem ha egy ember a szavát adja valamire, akkor annak úgy is kellene történni, de már sokadszorra futok bele, hogy valamelyik cég képviselőjével beszélek valamit, majd a következő alkalommal teljesen más álláspontot képvisel. Csak én futok bele mindig az ilyen tróger emberekbe, vagy egyre többen vannak az ilyenek? Ja és nem valami porszívóügynök vagyok, mielőtt valaki betalál ezzel.

2022. márc. 30. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az üzleti életben ilyenek az emberek, hanem az élet más területein is.

Én nem szeretek s.gget csinálni a számból, de azt megtanultam, hogy az emberek szavára nem sokat szabad adni (sokszor barátokéra sem), pláne az üzleti életben.

2022. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
A szomorú tény az, hogy sokan azért gazdagodnak meg, mert képesek másokat lehúzni, átverni, megkárosítani.
2022. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos több is az ilyen ember, mint régebben, de nemcsak az üzleti életben, ahol különösen sok erkölcstelenség történik. Lehangoló, hogy ilyen szinten eltorzult a világ, de már én is megtanultam, hogy nem feltétlenül szabad a másik szavának hinni.
2022. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egerben pl ez divat. Hazudni késni letagadni a megbeszélt időpontot. Ha valamiben szóban megegyezel azt kb el hinni nem szabad.
2022. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a szerződést
2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert szó szerint az "Ember embernek farkasa" modellt alkalmazzák.
2022. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!