Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most bombát fogok robbantani,...

Most bombát fogok robbantani, de muszáj kiirni magamból. Mi van a mai társadalommal??

Figyelt kérdés

Konkrétan körbenézek, és mindenkinek van szinte párja, de már évek óta, amit én nagyon becsülök. És akkor ott van az a maradék pár ember, beleértve engem is, aki évek óta szingli és próbál tenni ellene, sikertelenül. Most komolyan az összes elnézést, de "maradék" srác vagy nem tetszik, vagy én nem jövök be neki, vagy komolyan mondom rohadtul buta. Konkrétan azt érzem, hogy már nem is maradt "jobb falat", mert azok már évek óta foglaltak. Csak én látom ezt?


20/Lány


2022. ápr. 2. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok
2022. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Anonymus12356534 ***** válasza:
70%

Egyszerűen szerencse kell hogy megtaláld ez igazit.

Ha össze jön valakivel az ember elég nagy valószínűséggel át lesz baszva ami szerintem egyáltalán nincs jól.

Nem tudom mitől lett ilyen a társadalom.

2022. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem pl másfél éve ért véget a hét éves kapcsolatom. Nyalogattam a sebeim, és most itt vagyok. De attól még nincs kedvem bombát robbantani. :D /tudom hogy értetted/


29/F

2022. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nálad idősebb férfi vagyok, de átérzem a helyzeted. Ha megfeszülök, akkor sem jön össze semmi, és sokszor az az érzésem, csak azért ismerek meg valakit, hogy az élet újra és újra minél jobban meg tudjon szívatni (mert pl. kiderül, hogy az illetőnek van valakije, vagy egyszerűen csak nem kellek neki). Próbáltam élőben, próbáltam neten, próbáltam ismerősök révén, de nem sok sikerélményem volt, pedig válogatós sem vagyok, és nem is elérhetetlen nőkre vágyom. Nyilván én sem vagyok tökéletes, ezt soha nem is állítottam magamról, de nem értem, hogy nekem miért nem jönnek össze a dolgaim.
2022. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha már 20 évesen így látod,mi lesz itt később:)
2022. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Ohh, pedig még de fiatal vagy ehhez. Én 26/F vagyok, kb 6 éve nincs senkim és előtte is csak kb fél évet volt. Ez sajna ilyen. Van, akinek jobban megy, van, akinek kevésbé. Kár ezen idegelned magadon, ahhoz még fiatal vagy. Még én se rágódok rajta annyit, de azért kezdek néha töprengeni rajta.
2022. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy Nektek is így hozta az élet. Én őszintén azt mondom, hogy elegem van, de azért nyilván társas ember vagyok, így a remény hal meg utoljára.

Barátnőmmel szoktam poenkodni,hogy a végén vele házasodom össze 😆

2022. ápr. 2. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Probléma solved.
2022. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mutass magadról képet, ha már itt siránkozol.
2022. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal, de nincs problémàm magammal. Ha nagyon szeretnél képet, azt privatban tedd!
2022. ápr. 2. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!