Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most bombát fogok robbantani,...

Most bombát fogok robbantani, de muszáj kiirni magamból. Mi van a mai társadalommal??

Figyelt kérdés

Konkrétan körbenézek, és mindenkinek van szinte párja, de már évek óta, amit én nagyon becsülök. És akkor ott van az a maradék pár ember, beleértve engem is, aki évek óta szingli és próbál tenni ellene, sikertelenül. Most komolyan az összes elnézést, de "maradék" srác vagy nem tetszik, vagy én nem jövök be neki, vagy komolyan mondom rohadtul buta. Konkrétan azt érzem, hogy már nem is maradt "jobb falat", mert azok már évek óta foglaltak. Csak én látom ezt?


20/Lány


2022. ápr. 2. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát.. Nehéz kérdés, hogy mi van a társadalommal. Minden amit tudok, hogy itt vagyok az átlagos megjelenéssel és a fantasztikus személyiségemmel, a hobbijaimmal és céltudatosságommal szingliként. Egy szerintem értékes srác és még is magányos. Gondolom benne vagyok az általad említett nem jó falat kategóriába, aztán az, hogy ki vagyok, valójában semmit nem számít az ég világon. Te meg szerintem idővel mindenképpen megismered azt, aki megfelel számodra kívül belül, mert még elég sok srác rohangál szingliként. És sokkal több mint szingli csaj. Szóval, hajrá. :)

23f

2022. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 L.. István ***** válasza:
Bomba? Petárdának is kevés. Még csak 20 vagy, nyugi.
2022. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Mit értesz az alatt, hogy buta? A bunkókat vagy azokat is, akik mondjuk műveletlenek vagy például nem írnak heleyesen?
2022. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell, hogy minden srác bejöjjön, elég, ha egy bejön ;) Ha hasonló kaliberű fiúknál próbálkozol (értsd: nem várod el, hogy milliókat költsön, ha te ezt nem tudod nyújtani), akkor nem látom az okát, hogy miért ne jönne össze egyszer. Nyilván lesznek csalódások, de egyszer össze fog jönni. És nem szabad amúgy sem görcsösen keresni valakit, az igazi attól különleges, hogy csak úgy betoppan az életedbe :)

(Ha pesti vagy, és van kedved, írj! 21F)

2022. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én is így látom egy majdnem 2 éves kapcsolatban 18 évesen. Mások vagy régóta kapcsolatban vannak, vagy szinglik. Persze van kivétel .
2022. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Shaddark ***** válasza:
100%

Hát, két választásod van szerintem.

Vagy vársz, amit aktívan teszel. Azaz ismerkedsz haveri alapon, növeled a szociális közeged mennyiségét. Így hamarabb ismerhetsz meg olyat akit keresel.


Vagy, - nos, ebben a korban a férfiak legtöbbje még csak fiú. Fiúcska. (Tisztelet a kivételnek). Ez nem vonzó a lányoknak akik amúgy is hamarabb érnek. Így marad az, hogy akivel amúgy jól tudod érezni magad, akinek van humorérzéke (ez fontos) azzal próbálkozol. És segítesz neki férfivá érni. Mert "jobb falat"-á nem fog senki válni a mama szoknyája alatt, csak tovább "romlanak". De ha van motiváció, az emberek sokat képesek fejlődni.

A legtöbb értelmes srác ebben a korban még félénk, nincs férfias kisugárzása. Maradnak azok akik nem félénkek - ők viszont egyszerűen azért nem félnek lányokkal ismerkedni mert buták, és nincs meg bennük az a dolog, hogy túlagyalnak mindent, mint az értelmes ámde félénkebb srácok. És persze a harmadik típus - akik magabiztosak és értelmesek - ezek általában mind foglaltak.

Sok lány pl. azért ismerkedik idősebb pasikkal, akár 15+ különbséggel. De ez hosszú távra szerintem nem annyira jó ötlet.

2022. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25 évesen teljesen olyan helyzetben vagyok mint a 4-es válaszoló, én is úgy érzem hogy a sors kegyetlen tréfáinak vagyok a céltáblája, eddig sem volt soha szerencsém, de pár hete úgy éreztem végre osztálytalálkozón megtaláltam az igazit egy volt osztálytársnőm személyében, soha senkivel nem éreztem még annyira jól magam mint vele, megölelt engem, mosolygott rám, csupa kedves dolgot mondott nekem, érdeklődött irántam, annyira megvolt a kémia, olyan jó volt vele beszélni, még a végén mikor mentem haza meg is kérdeztem tőle hogy jó lenne-e még majd találkozni valamikor, azt mondta persze. Aztán mikor pár nap múlva írtam neki Facen hogy akkor nem-e szeretne valamikor beszélgetni eljönni velem, azt mondja bocsi nem mert van barátja és nem örülne neki. Közben egy szóval nem mondta se nekem sem a találkozón amikor mesélt magáról hogy lenne bárkije (Facen sincs kapcsolata kiírva), másrészt én csak beszélgetni akartam először elhívni. Rettentően összetört, két napig meg akartam halni, és azóta is csak rá tudok gondolni és depressziós vagyok. Nem tudom melyik lenne rosszabb, ha tényleg lenne valakije és emiatt soha nem láthatnám többé, nem ölelhetném meg többé, vagy pedig ha hazudott volna nekem és nincs senkije csak nem akar velem találkozni. Ami teljességgel érthetetlen lenne azok után hogy élőben mennyire jól kijöttünk és hogy ő mennyire nyitott felém minden módon... Nem értem miért kell ez az élettől, annyit szoptam már 25 év alatt, tényleg olyan nagy kérés hogy egyszer végre boldog legyek?
2022. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fullra kamus, normálisan adok tanácsot beszélgetünk és random nem ír vissza.
2022. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!