Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el őt?

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
2020 februárjában jöttem össze egy fiúval, akivel 2020 szeptemberig jártunk. Én szakítottam vele, mert a párkapcsolat miatt vesztettem el az össze barátom, és rajta kívül nem volt senkim. Anyám sem preferálta hogy együtt voltam vele. De én nagyon szerettem a fiút a szakítás után is. Aztán 2021 októberében szerelmet vallott újra, és én időt kértem. Rá 2 hétre összejöttünk, aztán ő szakított 1 hónap után. Nem tudok beletorodni, és elfelejteni, hiszen az osztály társam, és minden nap váltunk 2 szót. Én már nagyon szeretném elfelejteni. Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?
2022. ápr. 3. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Majd amikor elballagtok az után képes leszel.
2022. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha annyira szeretted volna, nem szakítottál volna vele.
2022. ápr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy valaki a kapcsolata miatt veszíti el a barátait. Ha mégis, akkor az a fiú valami drogos lehetett, még jó, hogy nem akartak a közelébe kerülni.
2022. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

A fiúnak is nagyon sok barátja volt, és nem iszik, nem füvezik

2022. ápr. 3. 01:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogyhogy elveszítetted a barátaidat? Ha nem töltesz velük időt, ne csodálkozz.
2022. ápr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igazad lehet. De azóta minden helyre állt szerencsére
2022. ápr. 3. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alapján amit leírtál ez a srác rettenetesen bizonytalan, nem úgy tűnik, mint aki komolyan el tudna köteleződni. Persze még nagyon fiatalok vagytok, szóval ez érthető.

Hogy hogyan tudnád elfelejteni? Ha mindennap látod akkor esélytelen. Még úgy is, ha nem látnád minden nap, mert ez neked egy nagyon friss és nagyon szerelmes élmény most. Sok idő kell, de nem ahhoz, hogy elfelejtsed, hanem hogy semlegessé váljon számodra a személye. Én is küzdöttem hasonló problémával gimi alatt. Az illetőnek most nem hogy negyedévente egyszer jut eszembe a személye, de még a Facebook-profilját sem tudnám kapásból megtalálni. Ha gimnazista vagy előbb-utóbb kirepülsz érettségi után és új életed lesz új emberekkel, érettebb környezetben remélhetőleg. A gimis osztályomból már csak egyetlen emberrel tartom a kapcsolatot, az igazi barátaimat az egyetemen ismertem meg.

Én azt javaslom azt a célt tűzd ki magad elé, hogy olyan emberré válj, akit megérdemel egy rendes, kötelességtudó srác, aki nem csak ilyen "szeretlek is meg nem is"-típusú kapcsolatban él, hanem tervei vannak az életben és ennek keretein belül neked kiemelt helyet szán. Válj olyanná érettségben, tudásban és személyiségben, hogy a komolytalan szándékú emberek ne tehessék neked a fejüket.

Gimnáziumban vagy ált.suliban ritkán adódik amúgy is, hogy valaki élete szerelmét leli meg. Van rá példa, de ahhoz nagy érettség kell, hogy ez felismert legyen mindkét félben. A srácod pedig minden csak nem érett.

Ha mégsem tudod magad elhatározni, javaslom a pszichológia szakértelmét. Pszichológushoz járni sem szégyen, sőt segíthet érettebben felvállalni a küzdelmeidet fiatalként.

2022. ápr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!