Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lányok, nők ti odaköltöznétek...

Lányok, nők ti odaköltöznétek olyan albérletbe ahol nem kéne fizetnetek, de cserébe mindennap le kéne feküdnötök a főbérlővel?

Figyelt kérdés
Pár éve lehetett olvasni egy olyan hirdetést amiben egy lány leírta hogy albérletbe költözne de pénz helyett szexszel fizetne az albérletért.Hogy ez igaz volt e nem tudom.Azt tudom,ha nekem lenne lakásom én nem adnám ki csak pénzért.
2019. máj. 9. 09:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2019. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Valamilyen szinten sajnálom az illetőt mert simán lehet hogy megszorulásból kényszerül erre és nem feltétlenül azért mert ku.. Ni akár.
2019. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan nem.
2019. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A lány miután talált egy albérletet ahol nem kellett fizetnie csak a testével,azt írta ki utána hogy jól járt ő is és a főbérlő is.De persze lehet hogy ez az egész történet nem volt igaz.
2019. máj. 9. 09:23
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki ilyen alternatív megoldásokat is keres fizetésre, miközben megvan szorulva, akkor miért nem ajánlja fel, hogy mondjuk fizetés helyett takarító munkát vállal a lakásnál, rendszeresen kitakarít a főbérlő helyett.. Legalább többen érdeklődnének az ajánlata iránt, nem csak egyedülálló kanos pasik részére szólna, hanem bárkinek.

De ő csak szexben látja a megoldást, nem igazán tudom sajnálni:-/

2019. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5-ös a főbérlő szerintem nem ment volna bele,hogy ott lakhat és cserébe csak takarítania kell.A takarítást meg tudja oldani egyedül is,főleg ha nem használja senki a lakást.
2019. máj. 9. 09:32
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Soha.

Előbb vállalnék el valami nehezebb munkát (gyár, takarítás, akármi), másodállást, harmadállást, és költöznék össze szobába, félszobába, kollégiumba lakótársakkal, minthogy eladjam magam.

Ráadásul egy havi lakbérért, ez annyira szomorú.

Mondom ezt úgy, hogy voltam már szorult helyzetben, dolgoztam szabadnap nélkül két állásban, és pucoltam már WC-t is.

2019. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira erkölcstelen lennék, hogy pénzért szexelnèk, akkor már okosan csinàlnàm, hogy megérje. Ha kiszàmolod, havi 30 szex 100 ezer forintért megéri?

Aki kicsit is igényes, az ennél jóval többet kereshetne alkalmanként.

De számomra egyáltalán nem tűnik ez opciónak, nem azért tanultam annyit, hogy a testemből éljek és semmibe ne becsuljem magam. Meg nyilván ez párkapcsolattal sem összeegyeztethető dolog.

2019. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Biztos hogy nem. Már eleve az a tulaj aki így adja ki az ingatlant nem komplett. Valószínűleg máshogy nem tud nőhöz jutni.

Ki tudja talán csak ronda, de lehet hogy szörnyű személyiség még az is lehet hogy pszihopata.

A másik dolog, ha még be is jön a pasi és vonzónak találom ezért hajlandó lennék lefeküdni vele, bármikor lehet olyan hangulatom hogy nincs kedvem szexelni. Vagy nem érzem jól magam. És akkor mit csinálna velem? Kidobna?

2019. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó albi rezsivel, belvárosban: 200 ezer. Ez egy ügyes krvának 5-10 alkalommal megvan.


Akinek ennyiért minden nap krválkldnia kell, az egy nagyon buta ringyó.

2019. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!