Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esküvő vendégnek lenni jobb...

Esküvő vendégnek lenni jobb érzés a lelked mélyén ha jegyes kapcsolatba vagy? Vőlegényed/menyasszonyod rokona lagziján?

Figyelt kérdés
Nekem kellemesebb,jobban érzem magam tőle. Násznép között vőlegényem rokonai esküvőjén. Aki szerint tök mindegy milyen családi állapotba vagytok az tegye a szívére a kezét. Miért jobb érzés jegyesként megjelenni más lagziján? Nekem ad egy jobb érzést. Valaki meg tesz rá.

2022. ápr. 13. 23:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi is a kérdés, megválaszoltad magadnak: " Nekem ad egy jobb érzést. Valaki meg tesz rá. "
2022. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
95%
Hogy emberek miken tudnak gondolkodni...
2022. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Nyilván mert vágyik rá,akinek ad egy plusz jó érzést! Nekem pl nem mindegy,és számít hogy a meghívottak tudják, hogy menyasszony vagyok. Nekünk az övék után lesz majd, és mikor vendég leszek akkor is jegyesként. Házas utána. Van aki volt hasonló helyzetben? Hogy élte meg? Kicsit durva,hogy nagy vonalakban ez adja egy nő értékét a társadalomban és ez mindenre hatással van. Pedig én az élettárs édesanyákat is teljesen egyenrangúnak kezelem.
2022. ápr. 13. 23:20
 4/66 A kérdező kommentje:
Szóval lesz 2 esküvő. Nálam 8-9 évvel idősebbeké. Mi jegyesek vagyunk. Ők meg idén házasodnak, 2 pár, közeli rokona vőlegényemnek. Sokat gondolkoztam hogy én mint ember így,hogy vagyok ott teljes értékű, megvisel e hogy ők ugye :D előbb lesznek ezzel a legmagasabb státuszban. A násznép tudja hogy kinek kije vagyok. És megmondom őszintén, ha nem így volna akkor én szégyellenék elmenni..
2022. ápr. 13. 23:24
 5/66 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pl teljesen elég lenne jó érzésnek egy bankkártya rajta mondjuk egy 9 jegyű összeggel.
2022. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

:D

Légyszi! A kérdésre!!

2022. ápr. 13. 23:26
 7/66 anonim ***** válasza:
88%
Te városi lány vagy?
2022. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
96%
én igazán esküvőpárti vagyok, de ez...ijesztő
2022. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
91%
Kérdésre váalszoltam csak olvasni kel a sorok között, hogy nekem mindegy hogy milyen a családi vagy társkapcsolati állapotom egy esküvőn.
2022. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
96%
Az 1900-as évek elején valóban egyfajta érték volt házasságban élnie egy nőnek, a vénlányokat lenézték, megvetették. A válás szinte elfogadhatatlan volt. No de most? Elkéstél vagy 100 évvel. Tényleg azt hiszed, ezért felnéznek rád? Hát.... Milyen elmaradott, fatornyos falucskában élsz?
2022. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!