Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rettenetesen...

Mit tegyek ha rettenetesen hiányzik valaki?

Figyelt kérdés

Van egy ember aki borzalmasan hiányzik nekem.

Decemberben kezdtünk beszélni és az elején minden tökéletesen indult csak aztán belerakott a hintába. Azóta mintha Stockholm szindrómám lenne és a trauma miatt kötődök hozzá leírhatatlanul.

Folyamatosan jelen van a gondolataimban és agyamban mint egy háttéralkalmazás.

Soha nem kötődtem még így senkihez az életemben. Tudom ezt sokan mondják amikor szerelmesek de nálam ez már ennél több..úgy érzem ez beteges. Minden egyes nap gondolok rá már 5 hónapja és sajnos ezeket nem mondhatom el neki mert nem hiszem,hogy érdekelné többé.

Az ilyen fajta vonzalomnak mi az oka vajon? Mármint kémiailag mi játszódik le egy emberben,hogy ilyen fokú ragaszkodás és vonzalom alakuljon ki egy másik személy iránt?

Veletek volt már hasonló? Ami nem múlt az idővel csak erősödött?

Nálam egyszer volt egy hasonló de nem ennyire erőteljes vonzalom és a mai napig él bennem minden amit exem tett vagy csinált. Az illatok..az érzések amit vele éreztem.

A szakításkor érzett villámszerű érzés ami miatt úgy éreztem összeszakad alattam a padló.

Ez mitől alakul ki valaki iránt? Mert van olyan exem is akivel szintén megviselt a szakítás de nála ezekre a dolgokra valahogy már nem is emlékszem.


2022. ápr. 16. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy? És milyen nemű?
2022. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
25/N
2022. ápr. 17. 07:59
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Fiatalabbnak hittelek. Nem tudok mit tanácsolni igazából, idő talán.

Nekem az segített.

Télen lett vége, és jövő télig kellet idő hogy jól legyek. Gondolom nem követed meg hasonlók, nem?

2022. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mondják, az állapot hasonlatos a gyászhoz, illetve a feldolgozás lépéseihez:


1. tagadás


2. düh


3. alkudozás


4. magadbafordulás


5. elfogadás


Hol állsz most?

2022. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De nem voltunk együtt. Épp ez a beteges.

Belerakott egy hintába..ritmikusan váltakozott a szakasz amikor beszeltunk es az amikor nem.

Sosem hagyta,hogy elfelejtsem.

1 hete megelegeltem es leirtam neki,hogy hagyjuk mert ez sok energiat elvesz es nincs ertelme. Azota megjobban hianyzik.

Egyszeruen minden ami o az vonzz engem.

Az illata, a mosolya..a karja a beszede.

2022. ápr. 17. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:

plátói dolog. Lehet egy olyan élethelyzetben kapott el, amikor a lelked sivatag vol, ő pedig a tavaszi zápor.

Ismered a Stockholm szindrómát, illat, mosoly, kar.. szimpi vagy.

Mondd csak, hány exed volt?

Ha vágod a Stockholmot, akkor azt is talán, hogy mit tesznek az empátia nélküli manipulativ pszichopaták. Ez nem merült fel benned a kiválasztottaddal kapcsolatban?

2022. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek de.

Sokszor gondoltam rá,hogy vele sem stimmel valami de mégis annyira de annyira vonzódok hozzá. Mint még soha senkihez.

2022. ápr. 17. 15:16
 8/13 A kérdező kommentje:

De,hogy plátói lenne azt nem hinném.

Több dolog történt köztünk azért annál minthogy plátóinak lehessen nevezni.

Nem csak beszélgettünk virtuálisan..sokkal több volt.

Viszont kapcsolatnak sem nevezhető.

Egy nagy hinta volt az egész.

2022. ápr. 17. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Tipikus nő, úgy kell bánni vele mint egy ku*ával és akkor jó neki...

Önbecsülés nulla.

2022. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
? ?
2022. ápr. 17. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!