Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek az új...

Mi a vélemenyetek az új zenénkről?

Figyelt kérdés

[link]

Főleg az én részemre vagyok kivancsi

1:15től



2022. ápr. 16. 21:07
A kérdező szavazást indított:
🔥
💩
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami különleges legyen benne, ez így semmiben nem különbözik a többi 400 másik ilyen előadótól.
2022. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

El tudom hallgatni.

A te részedben egyébként tetszik, hogy legalább értem, amit énekelsz, a többiek viszont beszédhibásak vagy nem tudom.

2022. ápr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az Autotune.
2022. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha a hangzása nem lenne olyan, mint a legtöbb zenének manapság. Ilyen tipikus 12 egy tucat.

Olyan érzésem van, hogy meghallgatok egyet, hallottam az összeset, és ez most sincs másképp.

2022. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát a kakára nyomtam. Az hagyján, hogy műfaj, hangzás, autune stb. De amit elmeséltek magatokról, ez az agyhalott suttyó arcoskodás a "majdhalesz pénzről", ez mi? Csak piti hőbörgés egy olyan életről, ami már önmagában is szánalmas, nemhogy még vágyakozni is rá. Lesznek majd autók meg ribik meg drog? Ne már, tényleg ennyi a világotok?
2022. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején alig lehet érteni mit akar mondani! A te részed még elég jó lett.
2022. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
amikor beszéltek és "zenéltek", nyissátok ki jobban a szátokat, artikuláljatok jobban, mert ha nem tudnám, hogy ez egy magyar "zene", a nyelvet ki nem találtam volna.
2022. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!