Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nyilvános helyen kell...

Ha nyilvános helyen kell kakilnod te nem félsz, hogy más hallja?

Figyelt kérdés

Vagy a szagot érzi utána?

Pl reptéren, étteremben vagy akár csak egy nyilvános WC-ben


Mindig várok mire kiürülnek azok az emberek akik bent voltak.

Még véletelenül se szeretnék hanghatást kelteni.


Néha attól is félek, valaki lefényképez pl az ajtó alól benyúlva. Mint egy gyerekes tréfa. :/



2022. ápr. 19. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
De igen. Pláne meló helyen gáz.
2022. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%

8 honapon keresztul repultem hetente el-vissza. Kifele a hajnali geppel. En buzjaratnak hivtam, mert mindenki telefingja a reggeli kaki elott az utasteret.


Amugy igy utaztam;

- papirzsepi (ha valahol nem lenne papir)

- nedves torlo

- pici utazos deospray a szagok ellen

- esetleg mini parfum is jott velem


Hang ellen meg ala kell papirozni, akkor oda se ragad nagy valoszinuseggel.


Ugyanez a modszer vilagvarosban, ahol 1 ora 15 perc volt az ut munkaba meg haza.

Reggel probaltam korabban kelni, hogy meglegyen munka elott.

Delutan meg hat na, itt masok is kakalnak mindenhol, mert mire hazautazol magad ala tenned a kalacsot a metron/ vonaton.

Annyi, hogy meg kell jegyezni hol tudsz vecezni a varosban.

A kedvenc mekimet bezartak. 😂🙄😅

2022. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem szarok máshol, csak itthon.
2022. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Dehogynem. Zavar. De nem tudok mit csinálni. Én olyankor igyekszem "halkan" intézni a dolgom. Zavar mások jelenléte. De miután a nagy igyekezetem ellenére egy recsegős fingás kíséretében felfostam a falra, ráadásul kicsúszott a számon egy "Úristen, b*szdki!" felkiáltás, végre észbekaptak a mosdóban lévők az illem tekintetében, és sietve távoztak. Még tovább is adták a többieknek, hogy senki ne menjen be egy ideig.
2022. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Leszarom.
2022. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőként az igazán kínos, mert nálunk ugye a férfiak egy része szerint ez tabu. Elmondanám, hogy reggel melóhelyen mindig olyan tömény sz..szag van a toaletten hogy inkább várok én is egy keveset. Tudom is ki a hunyó, mert mindig a HR-es csajszi van bent legkorábban, de biztos otthon nem mer elmenni vagy nem tudom. Én azért igyekszem rögtön lehúzni, de persze volt már hogy mások is bejöttek közben. Akkor csak várok szép csendben míg tiszta lesz a terep.
2022. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
87%
8 év állandó koli után tökéletesen nem tud érdekelni. Ha kell, elintézem, persze igyekszem a lehető legkevesebb nyomot magam után hagyni mind tisztaság, mind szagügyileg.
2022. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát.... Amikor olyan jó rotyogósan akar távozni a cucc, az tényleg kellemetlen, de úgy alapból nem szokott érdekelni.

Persze a tetthelyszínen én is igyekszem minden nyomot eltüntetni.

2022. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ilyenkor befogom a fülem. Ha nyilvános helyen vagyok, nekem ez segít.
2022. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 ez de jó ötlet! köszi


én nem is tudok úgy wc-zni, ha más is hallja (pisilni sem igen)

2022. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!