Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, ti is szoktatok így...

Incelek, ti is szoktatok így szórakoztatni magatok nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Tehát koppintom az alfa Chadek viselkedését? Olyan nagyképűen közlekedek, az orrom feltartom az égbe, peckesen járok. Az emberekkel mély hangon beszélek, dominánsan.


Ha látnátok a gyűlölettel teli tekinteteket :D


Nagyon mulattat mennyire azt gondolják nekem nem szabad és mintha valami szent törvényt sértettem volna meg. Látom rajtuk legszívesebben torkon ragadnának: D


Úgy érzem ez a fajta szabotázs, paródia és gúny az egyetlen szórakozási lehetőségünk.


Mit szóltok?


2022. ápr. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Itt is ezt teszed :)
2022. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

1


Itt nem jön át a poén. Oda kell a testbeszéd, a mélynyomó hang. Az emberek meg mintha vérig sértettem volna őket. Annyira vicces :)

2022. ápr. 12. 20:53
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, hidd el, amíg nem adod elő a blackpill hülyeségeket, addig senki sem gyűlöl és főleg senki nem akar bántani, akár peckesen járkálsz, akár nem.
2022. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tagja az incel forradalmárok élfrontjának vagy ilyesmi, de magányos emberként...


Én alapból így járok, a hangom is normális mértékben mély. Csak még gúnyos mosoly és "haters gonna hate" gyaloglás még mellé. Ahogy nagyatyám mondta, úgy kell járni, mintha lenne rajtad egy kitüntetés. És fejet nem lógatni, hanem rendesen tartani. Mellé a válltöméses zakók, kabátok...


A szórakoztatásom inkább amolyan Mr.Bean jellegű.

2022. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 Laylah ***** válasza:
90%
Inkább nevetséges, mikor valaki mindenáron nagyobb embernek akar látszani, mint amekkora valójában. Tudod, amikor azt gondolod, meglátva az illetőt, hogy "te meg mire vered magad?"
2022. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

4


Én nem kapsz reakciókat az emberektől?

2022. ápr. 12. 21:01
 7/67 A kérdező kommentje:

5


Igen, épp ez a célom. Genetikai alapon szabályok vannak életben. Ha csúnya vagy akkor csak ezt meg azt szabad neked, légy alázatos és segítőkész meg szerény. Ha jól nézel ki akkor meg szinte mindent szabad de ne légy szerény és alázatos mert te jobb vagy annál. Igazából utálom a nácizmust és ez egy formabontó lázadás a náci társadalommal szemben.

2022. ápr. 12. 21:03
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
🤦🤦🤦
2022. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
Nácizmus? :O Ez új...
2022. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 Laylah ***** válasza:
100%
Hogy a megboldogult édesanyámba jön ide a nácizmus? :D
2022. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!