Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként miért gáz, hogy női...

Nőként miért gáz, hogy női masszőrhöz szeretnék menni?

Figyelt kérdés

Mostanában szokott fájni a hátam, ezért masszőrt keresek. Egyik ismerősöm ajánlott egyet ,de ő férfi masszőr . Mondtam neki, hogy én inkább nőhöz mennék, erre tök hülyén nézett rám.

Nekem valamiért szimpatikusabb a nő, meg cikinek érzem visszakapcsolni a melltartót férfi előtt(elég ügyetlen vagyok benne)

Nem arról van szó, hogy szégyellem magam, sőt elégedett vagyok az alakommal , egyszerűen csak szimpibb egy nő.

Más hogy van ezzel?



2022. ápr. 20. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Masszázs szalonban dolgozok sokan kérik hogy kifejezetten nőt vagy férfit szeretnének. Ki vallási okokból ki más miatt.

Egyébként nőként én is jobban preferálom a női masszőröket.

2022. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez nem gáz.
2022. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem gáz. Az a férfi sem hülyén nézhetett rád, csak csodálkozott, hogy nem mindegy neked.

Én férfi létemre nőhöz járok, és hidd el, semmi jelentősége nincs számomra. Nálam idősebb nő, már unokája van (habár rendkívül jól tartja magát) és egyébként magázódunk, pedig vagy 10 éve járok hozzá rendszeresen.

2022. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, de túlgondolod. Ha nem happy finish masszázsra mész, pont nem fogod érdekelni nőként a masszőrt sehogy sem. Azzal meg pláne nem fog foglalkozni hogyan kapcsolod be a melltartód
2022. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én tök értem, hogy nem akarod, hogy férfi masszírozzon akivel nem intim a viszonyod. Pláne ha párod van.
2022. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Inkább az lenne a gáz hogy férfihoz mennél..


Ha meg férfi vagy akkor az az elfogadottabb ha nőhez mész.

2022. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én férfi vagyok, és vagy visszakapcsolom a melltartódat, mielőtt felkelsz, vagy kimegyek kezet mosni, amíg felöltözöl, mert azt úgyis kell masszázs után. Normális masszőr tapintatosan segít, ha a vendég valamiben ügyetlen.
2022. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!