Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmész vagy elmennél...

Ha elmész vagy elmennél masszőrhöz férfi vagy női masszőr legyen?

Figyelt kérdés
Az indoklásra lennék a kíváncsi a legjobban. [?]

2022. jan. 25. 21:49
A kérdező szavazást indított:
férfi vagyok a masszőr férfi legyen inkább
férfi vagyok a masszőr nő legyen inkább
férfi vagyok a masszőr neme nem számít
nő vagyok a masszőr férfi legyen inkább
nő vagyok a masszőr nő legyen inkább
nő vagyok a masszőr neme nem számít
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Férfi vagyok, nőihez járok rendszeresen. Néha thai masszázsra is, ott ugye csak nők vannak, de eddig mindig ott volt a legszakszerűbb és legjobb.
2022. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*[A masszázs erotikus elemeket nem tartalmaz!] - Csak a miheztartás végett.
2022. jan. 25. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Thai masszázs nem egyenlő a szexuális tartalmú masszázzsal, csak szólok.
2022. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok,nőnél voltam és mást is szeretett volna csinálni és egy két alkalom után otthagytam ,gondolom kellett volna egy kis plusz pénz... Azóta egy férfihoz járok, eddig hála istennek nem tett semmilyen ajánlatot. :D
2022. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az is érdekes kérdés lenne, hogy aki megjelöl egy válaszlehetőséget és volt már masszőrnél, hogy volt-e nő és férfi masszőr kezei alatt is vagy csak egyoldalú tapasztalat alapján vezérelve szavaz dönt. [?]
2022. jan. 25. 22:11
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 Ez pontosan így van. (Nem azért írtam oda, még nem volt hsz. amikor elkezdtem azt írni és 1. - 2. hsz. lett így végül.)
2022. jan. 25. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekelne a talpmasszázs lehetősége, de csak nőtől, én férfi vagyok.
2022. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 Lehet vele hatni a belső szervek, szervrendszerek működésére. Úgy is nevezik reflexzóna masszázs. Mert a lábfej stimulálása révén történik egy vissza hatás a belső szervek műk p désére.

El kell menni ki kell próbálni mi az akadálya?

2022. jan. 26. 08:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor én rossz Thai masszázs rá mentem, nem nyúltak semmi olyan helyre. 😔
2022. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 Akkor pont jó Thai Masszázson voltál, ha más is történt volna az nem Thai Masszázs lett volna. Hanem szexuális szolgáltatás ami tartalmaz "masszázst" is.

- Sajnos ez ad táptalajt a masszázsra vonatkoztatott téves sztereotípiára, hogy sokan összemossák a prostitúcióval tulajdonképpen.


Ami elég hátrányosan érinti aki tényleg masszőr és szeretne tisztességesen masszázst végezni.


De látom nálad is össze van mosva és a sztereotip kép lehet a sok 18+ -s oldalak nézegetése miatt. ..

2022. jan. 27. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!