Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
20-on éves lány vagyok, és kicsit uniszexen öltözködök, mert ezek a ruhák tetszenek, emellett összekötve hordom a hajam és nem sminkelek, és néha látom az embereken hogy meglepődnek mikor pl a női wc-ben vagyok. Sőt kérdezték is már meg hogy ez a női wc-e. Vagy mikor a barátommal megyünk kézenfogva, akkor is néhányan furán neznek. Melyiknek kellene fontosabbnak lennie? Annak hogy én hogy érzem jól magam, milyen ruhákban, mégha néha fiúnak is neznek, vagy hogy megfeleljek az elvárásoknak, és öltözzek nőiesebben?
2022. ápr. 22. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit ellentmondásos. Ha te így érzed jól magad, neked miért fontos, hogy mit gondolnak mások?
2022. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit önbizalomhiányom van és jó lenne a pozitív visszajelzés, de közben szeretném ,tudatosítani hogy ne foglalkozzak azzal hogy mások mit gondolnak.
2022. ápr. 22. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a saját érzéseid a fontosak.

Ha a párodnak is jó vagy így, akkor semmi gond.

2022. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak üldözési mánia! A smink nélküliség, összekötött haj mindig normális, egy farmer, póló összeállítástól senki nem néz fiúnak.

Ahhoz, hogy fiúnak nézzenek a mozgásod, gesztus készleted, viselkedésed is olyannak kellene lennie. Én szívesen kiteszem az ikreket, de már tőlem is kérdezték meg, hogy ez -e a női wc, teljesen ártatlan kérdés.

2022. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok bunkó lenni, de szerintem ez ilyen special snowflake életérzés kis üldözési mániával vegyítve... szintén huszonéves L, és változatos okokból szoktam az öcsém pontos másának öltözni (de nagyrészt azért, mert ő még otthon lakik, én igazából már nem, és ha megyek meglátogatni anyáékat, nem nagyon viszek saját ruhákat, egy méretet hordunk kb).

senki le se szrja. legutóbb asszem három éve sikerült egy franciaországi szállásadónkat meglepni, mert ugye a foglalásban három felnőtt, egy gyerek állt (öcsém akkor még kiskorú), és aznap éppen lusta voltam kinézni valahogy, tehát kiszállt az autóból az apa, az anya, eddig minden rendben, majd egy fiatal fiú, majd egy másik, kicsit hosszabb hajjal és kék helyett piros szemüvegben. gyorsan megbékélt a helyzettel ő is, csak nem jött ki a lefoglalt emberszám szegénynek :D

2022. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég gáz, ha férfinek néznek, csak mert össze van fogva a hajad.

Én se sminkelem magam, össze van fogva a hajam, nem veszek fel minirucit meg testhezálló cuccokat, de utoljára 8 évesen néztek fiúnak 200 méterről, mert akkor csutka rövid volt a hajam.

2022. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Annak hogy én hogy érzem jól magam"


Ennek kéne fontosabbnak lennie .

2022. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!