Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert irt vissza ha nem akar...

Miert irt vissza ha nem akar velem beszelni? Jatsza az agyat?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu aki kedves a szivemnek, sajnos eldurvult a helyzet letiltott messengeren, en irtam neki uj profilbol de ennek mar majdnem 1 eve hogy letiltott, es most irtam neki uj profilbol hogy tudnank e beszelni es ő azt irta nem....eltelt 1 ev ennyire hogy tud semmibe nezni hogy szepen ra irok hogy tudnank e beszelni es azt irja nem?

Jatsza az agyat? Irjak a nemre valamit vagy hagyjam a fenebe?


2022. ápr. 25. 00:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?


Ő letiltott, mert nem akar veled beszélni. Erre te még évek múltával is kamu profilokról zaklatod, amire szintén jelzi, hogy nem akar veled beszélni.


Nem ő a hülye ebben a sztoriban...

2022. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem hiába tiltott le. Majd az, hogy még 1 év után is cs-szteted, azt mutatja hogy elég agresszív vagy.


Kapard le magad róla és hagyd békén, nem kíváncsi rád. Mit nem értesz ebből?

2022. ápr. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az az eset, mikor egy lany zaklat egy fiut, es tenyleg nem tud rola. Mi tobb, a masik a hibas. Jezusmaria, nem akar semmit, csak nincs kedve bovebben kifejteni.
2022. ápr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Annyira érdekelne, hogy mi mozgatja az ilyen embereket.
2022. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gergo megmondta,h hagyd beken.

Mi nem ertheto?

2022. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 KajalasÚr válasza:
szerintem egy idióta vagy, hagyjad szerencsétlent pihenni a börtönben
2022. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!