Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha verekednem kell, hogy ne...

Ha verekednem kell, hogy ne érezzem magam kellemetlen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék pár tippet kérni tőletek. Mit tegyek ahhoz, hogy ha már tényleg komolyan verekednem kell, ne érezzem magam "kellemetlen" helyzetbe? Nagyon zavar az, hogy ha összebalhézok bárkivel, körülöttem rengetegen ott vannak, és néznek, hogy balhézok. Legyen ez akár egy szórakozóhely, vagy bármi. Alapvetően nem vagyok egy verekedős típus, sőt komolyabban még soha nem verekedtem senkivel, véznább típus vagyok azonban nagyon agresszív tudok lenni ha dől nálam minden. Azt se mondhatom, hogy attól függetlenül hogy nem szoktam verekedni tapasztalatom nincs, hisz jártam boxolni (nem verseny szinten). Lett egy komolyabb kapcsolatom is, olyan szinten ha már a barátnőmre csúnyán néznek vagy úgy fogják meg ahogy nem kellene, akkor már egyből gyűlik bennem az adrenalin, és akkor bárkit szét tudnék ütni, csak ugye pont ekkor jön fel az, hogy nem jó helyzetbe érzem magam, hogy engem körülvesznek és néznek majd hogy verekszem. Alapvetően tényleg nem vagyok balhés, mindenkivel jól kijövök, de ha már akár a barátnőmről van szó akkor tényleg borul minden. Még nem vertek meg, nyílván ha beszólnak visszaszólok én is, szóval nem vagyok "csicska". :D Csak valahogy ilyesmi szituációkban félre kéne tennem azt, hogy mindenki néz, csak nem tudom hogyan.


---------------------

- Egy 16 éves srác



2022. ápr. 25. 00:29
 1/8 anonim válasza:
96%

Szerintem kicsit változtatni kellene a gondolkodásmódodon, verekedni nagyon primitív. Az, hogy ha ránéznek a csajodra már ütnél, elég komoly gond.

Az esetek 99%-ában célravezetőbb megbeszélni ha nem tetszik valami.

2022. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

KSI box csoportjaban,akar a hobby csopiban is orulnenek Neked!


Ha rendszeresen jarsz,valahogy erzed azt,h te jobb vagy,milyen komoly serulest tudsz okozni vagy halalt es elkezded felteni a szabadsagod/buntetlen eloeleted. Es nem mesz neki. En azota lazabb lettem. Siman humorral kezelem az ilyen beszolos szitukat. Jobban forig az eszem es jobb poenok jutnak az eszembe.

Valahogy iranyitani tudtam az ilyen helyzetben magam. A box csoportban valo rendszeres reszvetel kitartast es onuralmat fejleszt.

2022. ápr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Dzsippó kisgyerekként sose érezd magad szégyenben tesa!
2022. ápr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Tesa mesa!

Ha csajodra néznek,és ezért leütöd az illetőt,ne csodálkozz ha széjlel csapnak majd egy kihalt részen!

Megint más ha zaklatják a csajszid.de akkor verekedjél!

Mivel én is 18 éves vagyok ma holnap,jobb elárulni hogy ökörséget csinálsz!

Persze,szóljál vissza mint a férfi az férfinak,meg ha ő kezdi akkor jogosan!

Amúgy elmondom hogy ha mindenkivel húzzogatod az bajszát,ne csodálkozd hogy ha megdádáznak egy olyan helyen ahol se kamera se semmi.

Hidd el,nem egy debrenceni/budapesti hülyegyerek mondja,hanem aki normális,és hidd el,elég hírhedt környéken lakok..

2022. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Ne légy te aki tipikus "jaj,16 évesen nagy a tököm mert van csajom,meg apámék fuxokban adják az 20-reseket"...


Legyél olyan hogy oda menjenek a emberek hülyülni,meg lehetsen mondani rólad valamit,nem az hogy "júj ez a hülyegyerek állandóan cirkuszol mindenért"..

Akkor ne csodálkozzál ha jól móresre tanítanak,vagy jól kis tökölre visznek ilyenért,mert elmondom hogy már elég annyi hogy valakinek kiverd a szemét és már bevigyenek érte...

Elmondom tökölön olyan csávók vannak,akik kicsinálnak,nem is akárhogy,mondjuk kitépik az falból az kábelt,és vödör vízbe tesznek,és gondolhatod..

2022. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1-es válaszoló:

Célravezetőbb megbeszélni lehet, csak az én "köreimben" sajnos nem igazán megy.


#2-es válaszoló:

Igen, lehet humorral kezelni az ilyesmi szituációkat, és természetesen a kissebb dolgokat én is tudom azzal kezelni, azonban már ha nagyon felidegesítenek akkor nem igazán tudom magam vissza tartani ezektől.


#4-es válaszoló:

Jó lehet túloztam ennél a résznél, nyílván ha csak úgy ránéznek még nem megyek rá az illetőre. Lehet hogy megdádáznak, de mint írtad ha jogosan csinálom azaz például ők kezdenek el engem/minket provokálni akkor már jó hogy ideges leszek és ütnék. Többi részre nem írok most semmit. Idáig szerintem a te válaszod a leghasznosabb.


Köszönöm mindenkinek aki idáig írt, figyelni fogom még ezt a kérdést szóval aki még szeretne valamit írni azt várom.

2022. ápr. 25. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

4

Nyilván ha jól felhúzzák az vérnyomásod meg bicskanyitogató amit csinál.

Persze,én is leütném azt a marhát aki nem normális,de mondjuk megint más az szitu,nyilván véd is véd meg magad.

Aki egy s..fej azt meg is érdemli,de aki csak annyi mondot az nődre hogy pl"azért van alatta" valami akkor felegleges mert akkor el kell menni kivéve ha zaklatnak.

2022. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg birkózni meg bokszolni, ha verekedni akarsz. Csak ez a két stílus a hatékony, a többi mind sz*r.
2022. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!