Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb és a legross...

Mi volt a legjobb és a legrosszabb dolog, ami ma történt Veled?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Legjobb: lefogytam 3kg és már csak 2kg hiányzik a célom eléréséhez, aztán ma fel hívtak a munkahelyéről ahová jelentkeztem és remélhetőleg meg kapom az állást.


Legrosszabb: eléggé kevés új inger ér a utolsó két napban, ezért csak pihenek ami jól hangzik, viszont ez számomra ilyen alap érzelmi síkot biztosít és nem vagyok sem boldog, de szomorú sem. Szóval eléggé unalmasan telnek a napjaim.

2022. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: elterveztem 2 dolgot, és sikerült teljesíteni:);

Legrosszabb: állásinterjú, ahol A, az illető késett B, nem feltétlen az lett, amit gondolt az ember.

2022. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: fájt a fejem egész délelőtt.


Legjobb: sikerült az egyik nehéz részt megérteni a tananyagban.

2022. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: hajnalban kellett kelnem

Legjobb: csináltam egy csokis sütit, egy nagyobb tepsivel, ami olyan kapósra sikeredett, hogy ki sem nagyon hűlt, már el is fogyott :)

2022. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: egy barátnöm leforrázta magát (szerencsére nem nagyon komoly)

Legjobb: befejeztem a lépcsöház festését

2022. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!