Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most ez tényleg ekkora baj?...

Most ez tényleg ekkora baj? Beszoltam a tanaromnak.

Figyelt kérdés

Utalom az egyik tanaromat mert egy megjatszos majom, az osztaly előtt jopofizik, a hatam mogott meg kibeszel mas tanaroknak ES NEHA DIAKOKNAK. Es ma a suli elott talalkoztam vele es koszontem neki hogy Jo napot!*rám néz * Termeszetesen cseszett visszakoszonni ugytett mintha nem hallana, ezert azt mondtam "bekaphatja a tanarno hogy koszonni nem kepes" ha mar nem hall.

Es mint a denever kifulelte ezt 10 meterrol visszafordult es mondta elmondja holnap az igazgatonak hogy milyen tragarul viselkedtem vele, meg mit kepzelek.

Nem erzem magam akkora trogernak, annak kéne?

(nem vagyok alapbol egy rossz ember, de jol esik megszolni azt aki azt hiszi nem merik)



2020. okt. 14. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem baj, ez még simán belefér a tanár-diák viszonyba.
2020. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora arc vagy
2020. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
54%
teljesen megerdemelte
2020. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Iskolán kívül történt, szóval ha megbüntetnek érte, azt jogtalanul teszik mert nem az intézmény jogköre ami a falain kívül történik 🤷‍♀️
2020. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit alpári volt, de teljesen megértem. Valóban undorítóan viselkedett a tanárod, és az ilyenek általában azért folytatják, mert mindenki rájuk hagyja, senki sem szól nekik vissza. Most talán észhez tér egy picit.
2020. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezt egy fokkal kevésbé vulgárisan is meg lehetett volna tenni. Nem mondom, hogy nem érdemelte meg, de szerintem minden szempontból jobban kijöttél volna egy "köszönni luxus?" vagy hasonló megjegyzéssel.
2020. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Alpári voltál,de valahol jogos.
2020. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

A proli nevelés eredménye. Még ha igaz is amit írsz, nem a te tiszted pofázni.

Játszd csak el a főnököddel 5-10 év múlva ugyanezt, majd meglátod.

2020. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg
2020. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Te meg megmondod az igazgatónak, hogy az a tanár szelektíven hall, attól függően, hogy mi jó neki, mert még vissza se köszönt. ;)


Amúgy ez nem az iskolai dolgokhoz tartozik. Se iskolaidőben, se az iskola területén nem voltatok.

2020. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!