Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen elment volna az eszem?

Teljesen elment volna az eszem?

Figyelt kérdés

Reggel nagy sietségben rohantam az állomásra. Szépen felsétáltam az aluljáróból és pont a legközelebb eső padon ült egy harminc körüli srác. Tényleg csak egy pillantás erejéig ránéztem és mentem is tovább a peronon, tehát nem foglalkoztam vele, össze se találkozott a tekintetünk, semmi. Csakhogy időközben találkoztam egy ismerősömmel, elkezdtünk beszélgetni és egyszer csak a semmiből közöltem vele, hogy ez az említett srác is mindig ebben az időintervallumban utazik. Na, itt kezd furcsa lenni a történet, merthogy soha addig nem láttam még és máig nem értem, hogy mi miatt mondtam ezt. Beszélgettünk tovább, megérkezett a vonat. Felszálltam, hát nem pont ez a srác ült velem szemben? Milyen érdekes a sors. Na mindegy, a többi már történelem.

De valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért beszélhettem róla teljesen a semmiből és mondtam olyat, ami nem is igaz? Végiggondoltam, tényleg sosem láttam még ezelőtt. És, hogy még a jegyünk is egymással szembe szólt.. Mi volt ez? Egész úton olyan fura érzésem volt.



2022. máj. 4. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Bárcsak én lennék ilyen szerencsés srác, hogy egy idegen lány rólam beszélne ilyen módon.
2022. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Nem tudom ironikusan gondolod-e vagy sem. Viszont sosem tudhatod, hogy kiben milyen érzéseket keltesz. :)
2022. máj. 7. 13:28
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem még összefuttok és hátha akkor tudtok beszélgetni.
2022. máj. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Ez nagyon kedves tőled!
2022. máj. 10. 22:49
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
sajnos elment az eszed, teljesen :(
2022. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 Lehet igazad van. Sőt, lehet az egész egy képzelgés volt csupán, mert azóta sem láttam.
2022. máj. 14. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!