Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintek a mai világban mért...

Szerintek a mai világban mért választ olyan partnert magának a nő és a férfi akit csak a külseje és a pénze érdekel?

Figyelt kérdés
Mostanság ezt lehet tapasztalni akár a közéleti személyieknél és a hétköznapi embereknél hogy olyan társat kerenek maguknak akik tele vannak lóvéval és mellette szép nő vagy jó képű férfi legyen. Jó magam nem szeretem az ilyen nőket de ilyen emberek nagyon frusztálnak mert ilyenek a valódi énjüket nem mutatják és ez a világra nézve nem túl jó mert szokják mondani színház az egész világ.
2022. máj. 11. 12:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ez köszönhető a mediának (fb, *nsta, t-ktok...) és a sok fejlődő, modern luxuscikknek. Aztán az elnyomás érzet,ami már korán elkezdődhet. Pl. iskola! A gyerekek kiszekálják a másikat, ha éppen nincs új menő almatelója, nem a legdrágább cuccokban jár stb... És ez sokáig kihat. Hovatartozás hiány, önbecsülés hiány stb stb... De hát kit mi tesz boldoggá?!
2022. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én erre nem láttam példát, egyet-kettőt max, többségében nem az a valóság. Közéleti személyek meg azért mert abból élnek hogy mások az életükre csorgatják a nyáluk, ehhez kell jó kinézet meg pénz mert ha szakadt sufniból raksz fel képeket Dubai helyett, nem fogják százezrek megnézni
2022. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!