Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Randiztam egy sráccal, egyszer...

Loloka30 kérdése:

Randiztam egy sráccal, egyszer csak amikor mosolygott,láttam h az egyik oldalt fekete a foga, a masik oldalt meg hiányzik egy, alul is még egy. szerinte ö egy igényes férfi.. kizárt h nem látja mikor tukorbe néz..szerintetek is igénytelen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 06:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Az attól függ. Azért egy implantátum nem két fillér és vannak olyanok, akiknek genetikailag egy kalap szar a fogzománcuk...
2021. okt. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekként lett ilyen a foga, vagy genetika, akkor nem nagyon tud mit csinálni.

Több milliós tétel ezt rendbehozni.

2021. okt. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a fogazatom, hiába mosom szétmegy, pótoltatni meg nem tudom, nem vagyok politikus hogy legyen rá pénzed...
2021. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
A fekete fog gyokerkezelt halott es normalis ha fekete, lemosni nem lehet max lecsiszolni de akkor meg hamar elkopik. Nagyon sok ember meg ha rendesen mossa es apolja genetikaja miatt is hullanak a fogai, itt nem az igenytelenseg all mindig a hatterben. Es igen marha draga akar egy fog potlasa is.
2021. okt. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Azért az esetek nagy részében a szájhigiénia elhanyagolasa áll a dolog mögött.
2021. okt. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem alap, a normális fogazat. Az hogy nincs rá pénz, csak kifogás.
2021. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
99%
Az hogy nincs rá pénz nem kifogás, vagy szerinted ingyé megcsinálja bárki?
2021. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nekem még nem aktuális a kérdés, mert még a helyén van a gyökérkezekt fogam, de törik. Ha valaha kell csináltatnom implantátumot vagy koronát, inkább várok, amíg összejön a milliós tétel, minthogy elbasszak 300 ezret egy szarra, ami nem is passzol a fogaim színéhez és szürkül is (meg feketedik a töve). Láttam olcsó implantátumot, pénzkidobás. Undorítóan néz ki rövid időn belül
2021. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
8 ezzel vitatkoznék azért. Nekem több éve van implantátumom. 120 volt és semmi baja. Igaz az én fogam a fogtechnikus szerint a második legfehérebb a skálán. De nem sárgul az implant. Ugyanolyan mint a sajátom
2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső számít elsősorban, szerintem adj neki egy esélyt. Nem biztos, hogy igénytelenség, lehet ezer oka.


6-os szerintem sokan megcsináltatnák, csak mikor bekell fizetni a havi 30-40 ezres csekket meg enni is kéne valamit egész hónapban. Közben az átlagkereset csak papíron 450 000+ a valódi fizetésed pedig a 150 000 ft körül van, akkor nem biztos, hogy kitudsz adni több száz ezret pár darab fogra. Persze tudom menjen olyan helyre dolgozni ahol eleget fizetnek, csak sajnos nem mindenki teheti meg, főleg a szegényebb régiókban/megyékben.

2021. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!