Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Ackermann Dávid...

Szerintetek Ackermann Dávid meg életben lehet?

Figyelt kérdés

#Budapest #Margitsziget #eltüntszemély
2022. máj. 15. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,h halott. A kis “baratai” otthagytak vizbefulladni vagy eladtak szervkereskedonek. Vagy egyszeruen a csovesek kipskoltak a zsebeit es vizbe loktek. Undoritoak.


Az egesz hid es a buszmegallogol odavezeto ut be van kamerazva. A rendorseg kikerhette volna idoben a videofelvetelt,de nem tettek vmi miatt. Ez se veletlen.

2022. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van ha el rabolták és a mai napig fogva tartják?
2022. máj. 15. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha élne valahol, de szerintem azon a barátokkal töltött estén történt vele valami végzetes.
2022. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Margit szigeten konkrétan nem lehet olyan helyet találni szinte, ahol ne lenne járókelő, kiránduló. Hogy a francba történhetett az meg pont ott, hogy nyomtalanul eltűnt egy ember úgy, hogy elvileg senki nem látta, mi történt?...
2022. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom de nagyon fura ez az egész történet.A baráti társaság is elég fura, össze vissza beszéltek.a rendőrség is nagyon furán viselkedett.
2022. máj. 15. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátai biztos, hogy többet tudnak.Azt nem hiszem,hogy ők voltak,de az biztos,hogy sok dolgot nem mondtak el.

Szerintem vagy egy véletlen baleset történt,és a barátai nem akartak sza*ba kerülni,vagy a srác valóban fogyasztott valamit és csak azután esett a Dunába,hogy leszakadt tőlük.

A másik feltételezés lehet,hogy megölték,elrabolták,akkoriban nagyon sok ilyen hír terjengett.Bár szerintem erre kevés az esély,főleg úgy,hogy senki nem lát semmit,és fényes nappal történik.

2022. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom nagyon őt és a családját is amin keresztülmennek, de nagy valószínűséggel nem él már Dávid. Bármi is történt vele, tuti valami szörnyű lehetett. Vagy a Dunába került, vagy szervkereskedelem/erőszakos emberek áldozata lett. Én valószínűbbnek tartom, hogy beszedett valamit ami miatt nem volt rendesen tudatánál, talán akkor eshetett vagy ment bele a Dunába, amikor már sötét volt és ezért nem láthatták az emberek. Ha támadás érte volna, akkor tuti hogy lett volna ember, aki látja. Bár ki tudja milyen állapotban volt, az is lehet hogy valaki(k) könnyen magukkal tudták vinni, bár akkor is látniuk kellett volna az embereknek, hogy valami nem stimmel. Ha jól tudom volt pár szemtanú akik látták Dávidot zavartan félmeztelenül mászkálni a szigeten 9-11 óra körül, tehát Dávid ott maradt egyedül a társaság hátrahagyása után is. Utána szerintem valamilyen módon a Dunába kerülhetett, ami végül a vesztébe került.

Az igazságot talán már sosem tudjuk meg, hacsak nem tud esetleg a baráti társaság többet, mint amennyit elmondott, és az egyikük lelkiismerete esetleg megszólal. Bár ezt is kétlem, ha ennyi ideig tudták titkolni, akkor szerintem ezután se lesz nehéz nekik. Szerintem ők csak annyit tudnak, hogy drogoztak/füveztek, és ezt próbálták elsunnyogni. De ettől függetlenül a felelősség akkor is rajtuk van, hiszen ők hagyták ott Dávidot szemrebbenés nélkül zavartan, drogok hatása alatt egyedül. Nagyon undorítónak tartom ezt a viselkedést az egész társaságtól, különösen a Dávid barátnőjétől, hogy képesek voltak csak úgy otthagyni valakit, aki a társaság tagja, tehát felelősséggel tartoztak egymásért. Nem is értem hogy fordulhat ilyen elő egyáltalán egy társaságban, hogy valaki nélkül csak úgy elindulunk vagy megyünk nyugodtan tovább, ha eltűnik mellőlünk valaki szó nélkül. Nagyon felelőtlenek voltak, mert ha akkor figyelnek Dávidra, akkor talán nem esik baja és a mai napig élne.

2022. szept. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!