Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem panaszkodik, az arról...

Aki nem panaszkodik, az arról panaszkodik, hogy más panaszkodik_?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját példámból kindulva igen. Nem szeretem, amikor a másik rám zúdítja a saját bajait, mert nincs tekintettel arra, hogy engem 1 rohadtul nem érdekel 2 az én hangulatomat is negatív irányba befolyásolja, ezt el szoktam mesélni néha barátaimnak/családtagjaimnak.
2022. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok igen.

Én is azt tudnám mondani, mint #2. Nagyon le tudnak húzni az ilyen szintű panaszkodások, főleg, ha megkérdezés nélkül kapom a nyakamba. Utána meg ugye kapásból rosszabb kedvem lesz, meg úgy megyek tovább, hogy most kaptam egy jókora panaszéradatot, bár nem nevezem meg kitől, vagy miről esett szó. Csak szimplán kijelentem, hogy a panaszok hallgatása leamortizált.

2022. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül nekem panaszkodik, csak finom a tudtára adom, hogy nem érdekel. Ha másnak panaszkodik, de tudom, hogy állandóan panaszkodik, én akkor sem szoktam róla panaszkodni. Ahogy már ekőttem is írták ezek az emberek lehúzak. Én próbálom távol tartani magam tőlük és nem lesüllyedni a szintjükre.
2022. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!