Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy lány kivágott felsőket hord, és közben arról panaszkodik, hogy a "perverz" férfiak bámulják a dekoltázsát?

Figyelt kérdés
Magabiztos, extrovertált, színötös tanuló 17 éves lányról van szó egyébként.
2018. ápr. 25. 13:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyik osztálytársam... és én is lány vagyok, hasonló mellmérettel, csak én nem így öltözködök.
2018. ápr. 25. 13:42
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Sosem értettem azokat a nőket, akik mindenüket kiteszik és közben frusztrálja őket a férfiak molesztálása. Szerintem az ilyenek vmiben menők akarnak lenni, de azért zavarja,ha megbámulják őket, mert ez csak egy megfelelési kényszer.
2018. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Úgy se nekem panaszkodik, akkor meg miért ne bámulnám? Hadd legeltessem a szemeimet!
2018. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Azt, hogy attól, mert kivágott felsőt hord valaki, nem kell megbámulni. Pont.


De egyébként sem kell kidobni a mellet, engem télen is úgy megnéz némelyik csávó, hogy ha egyeül lennék, tuti megdugna.

2018. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg ő egy felszínes személyiség, aki azt önbizalmat mutat kifelé, de valójában önbizalomhiányában szenved, figyelemre vágyik és azt akarja, hogy elismerjék. Valahol benne van az, hogy szereti, ha megbámulják a férfiak (mivel ez egy visszaigazolás számára), de ugyanakkor zavarbaejtő is neki. Amikor arról panaszkodik nektek valószínűleg felvágni akar előttetek. Viszont köztudott tény, hogy mindenki perverz ezen a világon csak vannak bizonyos "szint" különbségek a beteges meg az egészséges perverzek között. :D
2018. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
a mell kipakolás és a rinyálás is azért van, hogy felhívja magára a figyelmet
2018. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már az osztálytársad, kedvesen kérdezd meg tőle, amikor legközelebb panaszkodik: “Ha zavar a bámulás, miért mutogatod ennyire kivágott felsőkben?” Biztos érdekes lesz a válasza. :)
2018. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

“Ha zavar a bámulás, miért mutogatod ennyire kivágott felsőkben?”


Erre azt válaszolta, amit itt az egyik válaszoló is, hogy attól, mert kint van a melle, még nincs joguk bámulni.

2018. ápr. 25. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Mit gondoltok ha egy embernek csodálatosan szép arca van, azt illik bámulni?


Megbámulni akárkit is, akármiért is illetlenség. A testi hibákat sem illik. Láttatok már filmekben olyat, amikor a bibírcsókot bámulják hosszasan? Meg lehet nézni, gondolni is lehet rá sokat, de maga a megbámulás egy illetlen dolog.

2018. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kedves hölgy önmagának,illetve a konkurenciának öltözködik.Ha a pasik

beindulnak tőle akkor ezt személyes

sértésként veszi.Azért remélem,hogy

erre van ellenpélda is.

2018. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!