Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha valaki folyton...

Normális, ha valaki folyton arrol panaszkodik, hogy ot utalják a kollégai?

Figyelt kérdés
Persze ilyenkor az ember tanácsot ad, biztatja a másikat, de a végtelenségig ezt hallgatni?
2017. ápr. 29. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért beszél róla annyit, mert a napja nagyrészét a munka teszi ki, és ha tényleg utálják a munkahelyén, napi 8 órában érzi magát feszéjezve, ezt pedig valahogy fel kell dolgozni.
2017. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez unalmas egy idő után nem?
2017. ápr. 29. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Biztos unalmas. Szerintem már te is utálod, nem csak a kollégái. Biztos megdolgozott érte.
2017. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem unalmas, mert minden nap érik ott új ingerek, amiket ahogy első írja, fel kell dolgozni. Ha jó barátod, kérd meg, hogy ne neked panaszkodjon mindig, tereld másra a beszélgetést. Ha annyira nem vagy vele jóba, akkor meg állítsd le nyugodtan, mondd, hogy arra a pszichológus való, hogy az ember rendszeresen így könnyítsen a lelkén.
2017. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel napi 8-10 órát tölt olyan emberek közt, akik utálják, ezen nem könnyű túllépni. Ez tölti ki a fél életét.

De a másik oldalt is megértem, hogy unalmas ezt hallgatni. Beszéljetek néha másról is, dobj fel új témát. Neki is jobb, ha egy kis időre elfelejti a problémáit.

2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
61%
Szerintem is fárasztóak a folyamatosan panaszkodó emberek. Oké hogy szar neki, de zavaró mikor a folyamatos negatív hozzáállás határozza meg a beszélgetést és lelki szemetesládának érzem magam.
2017. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis miért utálják megkérdezted tõle?
2017. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Munkanelkuli lett miatta valaki.
2017. ápr. 29. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok akkor hallgasd meg. Valakinek ki kell öntenie a lelkét. És miután elmondta hozz fel vmi témát. Nem ismerem a körülményeit. De nekem is van egy ilyen ismerősöm mindig kipanaszkodja magát, én csendben meghallgatom,beszélgetünk róla utána meg beszélgetünk vmi másról. Tudom,hogy én vagyok az egyetlen akinek ezeket elmondhatja és miután elmondta ő is jobban érzi magát.
2017. ápr. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért vannak a barátok, hogy jóban-rosszban támogassák a másikat. Nem csak akkor kell a barátjának lenni valakinek, amikor jó passzban van és csak érdekes meg vicces meg jó dolgok történnek vele és ezekről beszél, hanem akkor is, amikor éppen maga alatt van, bármilyen okból is.

Ha annyira zavar, hogy panaszkodik, akkor esetleg ajánld fel neki, hogy segítesz másik munkahelyet találni neki! Gondolom ő sem akar örökké olyan helyen maradni, ahol utálják.

2017. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!