Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit tennétek a...

Ez normális? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mostanába nem igazán okék köztem és a párom között a dolgok, de próbáljuk helyrehozni a dolgokat. Az elmúlt egy hónapban nálunk rengeteg családi program volt (születésnapok, nevnapok, húsvét stb.) páromnak egyik sem volt kötelező és ha nem tudtunk együtt lenni valami miatt akkor azt tudomásul vette,de szüleihez nem igazán jutottunk oda. A hétvégén anyuja elmondott mindennek engem is és párom keresztanyját is amiért állítólag folyamatosan ugraltatjuk (bár nem tudom miért ugrál nekünk), aztán kiderült, hogy már kisoktatast tartott arról is hogy biztos lehet bent én nem fogok neki a foldekkel segíteni és csak tönkreteszem azt amit már több generáció felepitett, bármi volt egy szó nélkül mentem és segítettem mindenben eddig, de ezekszerint nem értik meg azt, hogy én nem érek rá munka és tanulás mellett minden nap a foldekhez futkozni. A hétvégét náluk töltöttük koszonesen kívül hozzám sem szóltak kb levegőnek nézték és még abba is bele kötött, hogy az ebédnél csapvizet ittam nem colat mert az "mérgező". Mire rendbe hoztuk nagyjából a kapcsolatunkat ez a fagyos hangulat eléggé rá nyomta a bélyeget a hétvégenkre. Normális ez így? Mit kellene csinálnom?

2022. máj. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
rövidebben pls
2022. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most magadnak irtad, lasd be.
2022. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem a lényeg, hogy a pároddal jól meglegyetek ...mert nem a szüleivel vagy kapcsolatban, hanem a pároddal.

Esetleg ha a szülei úgy viselkednek veled, ami a párod szerint se oké, akkor kérd meg hogy beszélgessen el a szüleivel.

2022. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vele semmi épp úgy viselkednek szerintem ahogy kellene. Pl 2 hónapja volt egy munkahelyi balesete ami miatt táppénzre kellet mennie, sőt még a mai napig azon kellene lennie, de szinte az egészet végig dolgozta a földeken a szülők meg mégis azt mondták folyamat hogy nem csinál semmit, nincs náluk olyan hogy saját pénz akinek amelyik bankkártya a kezébe jön azt viszi ha épp a saját gyereküké az sem zavarja őket tök nyugodtan bevasarolnak róla meguknak. Őt ez sem igazán zavarja sajnos nem hogy az velem hogy bánnak. Azóta kb azért is el lettünk mondva mindennek mert nem hoztuk el a születésnapi ajándékom amit ők vettek nekem (nem hogy oda nem adták, de meg sem koszontottek)
2022. máj. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!