Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az ilyen ember...

Szerintetek az ilyen ember normális? Mit tennétek a helyemben? Jelentsem a főnökségnek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, kijöttem a barátnőmmel egy szezonális munkára, 4en lakunk így együtt egy lakásban..

Ma munka után nyitom ki a hítűt és tele van az egész muslicákkal... Tényleg több száz volt, halálra volt fagyva egy része.

Kipakoltam minden a hütőből, majd találtam egy rodható májkrémet és egy ketchup foltot a legalsó szinten a hütőben, ami a mi szintünk.. Nos nekük se ketchupunk se májkrémünk szóval jogosan tettem fel a kérdést h hogy került oda??

KItakarítottam a hütőt 40 perc alatt.. Bejön a lakótársunk és megkérdezem h ez a májkrém az övé-e..

Azt mondja igen.

Mondom, miért volt alul a részünkön?

Erre kikelt magából és ordítozni kezdett, hogy ö felülre tette és becsapta a hütőajtót, eltörte a hütőt kiesett egy sör az is eltört a földön... ÉS elkezdett nekem jönni, hogy hogy merek vele így beszélni....

Azt hiszem joggal teszem fel a kérdést, hogy normális az ilyen?

A barátnőm jött ki futva h lerendezzen minket és ne álljunk egymásba...

Most jelentsem a főnökségnek vagy mi? HA jelentem kirúgják, akkor meg lehet még ennél is jobban bekattan.... Még nagyjából 40 napot kéne vele éljünk...

Beszélni nem lehet vele.. A finom utalásokat sem veszi.. Pld hogy elmosogatja amiben főzött és mégis tele van kaja száradékokkal és vissza teszem a mosogatóba.. Ő csak kiveszi és beteszi a tiszta edények közé..



#munka #idegbetegség #szezon #trehányság #együtt élni képtelen #alul iskolázott tuskó
2020. júl. 21. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Jelentsem
Ne Jelentsem, kibírom a 40 napot..
45 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

A fönök elküld a fenébe téged, ha ilyesmivel zavarod, ehhez semmi köze, ezt nekten kellene egymás közt lerendezni, nem óvodában vagytok.

A lakótárs lehet, hogy nem normális, de ettöl még nem változik semmi.

Egyszeüen tudomásul veszed, ez van, ezzel kell élni, örülj, hogy csak rövid idöröl van szó, nem évekröl!

2020. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze a főnöködnek a gyerekes perpatvarotokhoz?
2020. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem a főnökséget kellene ezzel zargatni. Sehogy nem lehet valakit találni a helyére?
2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Kicsit adjatok neki érzelmileg nevelést s ha hepciás-csapkod, akkor önvédelemként bevágjátok a hideg zuhany alá.

Az ilyen csak ebből ért s 3-an lenyomjátok a nagypofájú igénytelent;)

Megváltozik vagy megszökik, választhat.


Én ilyet nem tűrnék el s másnak sem szabad, de te-ti dolgotok.

2020. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
62%

Főnökséget bevonni gyerekes és természetesen nem érdekli őket.

Két opció van. Vagy meghunyázkodtok és tűritek egy buta ember kirohanásait és folyamatos terrorban fog tartani benneteket.

Vagy erőt veszel/tek magatokon és lemész az ő állati szintjére és berakod a zuhany alá jó hideg vízzel lecsapatod. Tudom furán hangzik de ezt tisztázni kell. Az a baj hogy ő csak az állati szintjén fogja megérteni hogy mi higy működik. Tehát hiába hozod te az ész érveket. Tetszik vagy sem el kell nyomni. Nehogy már 1 buta ember terrorizáljon több normálisat.

Amúgy fura helyzet ez. Ez az amit csak az élet taníthat meg. Hidd el ez hosszú évek tapasztalata. Még lehet utánna lelkiismeret furdalásod is lesz, de ne legyen!

2020. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!